Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet VakıfBank 10.000 Kredi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Laffmacun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
244
18
18
herkes yalan yanlış biserler demiş önce şubeye gitmen gerek sana vadesiz hesap açacaklar sonra kredini mobilden kendin çekeceksin .benim yaşadığım olay bu

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Çekip çekip kumara verin sonra sonsuz gezinin

ronaldo44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,691
1,012
113
beyler sicille alakası olsa bana çıkmazdı ziratten 5 bine basvurdum 5 verdi kredi notu yerlerde bankalara borcum yokturdu ama açık olan icra dosyam vardı akbanktan bende vermezler dedim ama çıktı aynı evdeyiz kardeşimde aldı üstelik sigortamda yok

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
beyler sicille alakası olsa bana çıkmazdı ziratten 5 bine basvurdum 5 verdi kredi notu yerlerde bankalara borcum yokturdu ama açık olan icra dosyam vardı akbanktan bende vermezler dedim ama çıktı aynı evdeyiz kardeşimde aldı üstelik sigortamda yok
Seninki çok iyi bende başvurdum aynı durum hala cevap falan yok

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Valla kardeşlerim bana çıksa direkt kendi işime yatırım yapicam sizide anlamiyorum yanlış anlamayın 5 binlerle 10 binlerle nasıl kumara girebiliyosunuz ben bi siteye 20 lira yatırınca kalbim ağrıyor durduk yere 20 lira kaybettim diye

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Valla kardeşlerim bana çıksa direkt kendi işime yatırım yapicam sizide anlamiyorum yanlış anlamayın 5 binlerle 10 binlerle nasıl kumara girebiliyosunuz ben bi siteye 20 lira yatırınca kalbim ağrıyor durduk yere 20 lira kaybettim diye
Bağışıklığı kazanınca az gelecek :) bence uzak dur şimdiden

ronaldo44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,691
1,012
113
Bizde öyle başladık :)

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,192
1,741
113
Bence bekleyen herkese vericekler vermiceklerini baştan elediler zaten vereceklerinede verdiler sicili aşırı bozuk olanlarin çoğu değerlendirmede bu kadar bekletip vermemelerinin altinda mantıklı bi sebep göremiyorum
bence tepki toplamamak icin red vermiyor olabilirler neredeyse korona bitecek hala bekliyoruz garip bir durum

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Bende ziraat ten 10k ya başvurmuştum 3k verdiler. O zamanlar kızıyorum ama adamlar iyi yapmış aslında 3 k da gidecekti 10 k da en azından 3k borcum var aylık 100 küsür öderim.

MstfZyrt

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
44
13
8
16. Nisan da da ben başvurmuştum. Halen bekliyorum. Ayrıca ben cezaevinden izinli çıktım. Tahliyem 17 temmuzda bakalım bana çıkacak mi

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,865
466
83
Kdya nasil sikayet etcez 1 nisandan beri degerlendirmede

yawuz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
133
43
Valla kardes sen bu durumda bu krediyi aldıysan birde sigortasz bnmde alacagıma olan inancım arttı sayende

raskov12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,865
466
83
Beyler sikyaet ettim kdya ne zamam donus yaparlar bilen yazabilir mi 1 nisandan beri bekliyoruz ziraat hala degerlendirmede

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Koronanin asisini bulacaklar nerdeyse ama bu kredinin asisi bulunamayacak hasta cok ama tedavi yok tedavi yontemi para e para olmayinca da hastalar kredi bekleme hastaligina devam edecek az bekleyelim 1 2 yil daha belki cikar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...