Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vakıfbank Kredi

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Bu vakıf yalandan aradılar olumlu diye ne SMS ne başka birsey

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cem34

Üye
Yeni Üye
25
7
3
Arkadaşlar ortalama 10 gün oldu başvuralı Vakıfbank'tan olumlu mesaj geldi 3bin TL kullanabilirsiniz diye. Bankamıza gelip İnternet bankacılığını aktif etmeniz gerekmektedir diyor. Sicilim berbattı. 5 defa avukatlık oldum. 3 banka 2 özel firma. Kredi kartı falan hiç birşey alamıyordum.

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
1
Arkadaşlar ortalama 10 gün oldu başvuralı Vakıfbank'tan olumlu mesaj geldi 3bin TL kullanabilirsiniz diye. Bankamıza gelip İnternet bankacılığını aktif etmeniz gerekmektedir diyor. Sicilim berbattı. 5 defa avukatlık oldum. 3 banka 2 özel firma. Kredi kartı falan hiç birşey alamıyordum.
Ayın 1 başvurduk Pazar günü arandik olumlu diye sms falan bir bok gelmedi

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
Bankaya gitmedim müşterisinin ama internet bankacılığı için TLF guncelemem gerekiyor bankaya nasıl girilcek anlamadım fena yoğunluk var şubenin önünde
Bende arandım sms falan gelmedi bankaya gittim.sifre falan.aldim giriyorum mobil bankacılığa bir bok yok sms gelmesi lazımmış sadece aranarak krediyi çeken görmedim benide pazar akşamı aradılar ama sms falan yok

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Bende arandım sms falan gelmedi bankaya gittim.sifre falan.aldim giriyorum mobil bankacılığa bir bok yok sms gelmesi lazımmış sadece aranarak krediyi çeken görmedim benide pazar akşamı aradılar ama sms falan yok
Ayni sıkıntı bende de var beni de aradılar pazar günü olumlu diye müşteri hizmetleri ile görüştüm kaç defa sistemde hata var duzeltilmye calisiliyo o yüzden beklemeniz lazım düzelince cekceksiniz diyo 2 gündür sistem düzelmedi virüs bitene kadar herhalde butmicek bu sistemin düzelmesi

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
Vakıfbankın başvuru durumunu takip edebileceğimiz bi ekran varmı beyler? Değerlendirme yazısını gorebilcehiimiz??

Mehmet12345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
201
19
18
Bankaya gittim hesap açmak içi bn SMS onayı bir turlu gelmedi boş döndük

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Vakiftan 1 nisanda başvuru yaptım dün hesap açtım internet şubeyi aktifleştirdim fakat hala gelen giden yok,arkadaşım 2 nisanda başvurdu dün çekti bize birşey yok nasıl ıs

Cem34

Üye
Yeni Üye
25
7
3
Arkadaşlar bugün gittim olumlu gelen mesajı gösterdim hesap açtılar. Mobilden kullandım krediyi 2 dakikada. Daha önce yazdığım gibi sicilim berbattı

Mervanc517

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Birisi ALLAH RIZASI için yazsın ben halkbank a başvurdum ama başvuru sorgulamada talebiniz veya onaylanan krediniz yok diyor hiç sms gelmedi bana Ama vakıfa başvurmaya çalışıyorum aktif talebiniz var diyor değerlendirmede mi sizce talep

Mervanc517

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Birisi ALLAH RIZASI için yazsın ben halkbank a başvurdum ama başvuru sorgulamada talebiniz veya onaylanan krediniz yok diyor hiç sms gelmedi bana Ama vakıfa başvurmaya çalışıyorum aktif talebiniz var diyor değerlendirmede mi sizce talep