Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı vampirbey / Altay ve Dordmund Kazanır

Kupon Miktarı
23
Kupon Oranı
3.52

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
altay denizlispor engelini aşar B,Dortmund son maçinda gol kacırma rekorları kirdi 2 puan kaybetti wolsburgu yenip B.munih e 1 puan kadar yaklasip son 3 hafta bayernin puan kaybetmesini bekliyecekler wolsburga karsi inanilmaz ustunler neredeyse son 10 yilda hiç yenilmediler tarih tekerur eder Almanya liginde bu hafta inanilmaz suprizler yasandı bu maçi kaybederse B.dordmund sampoyonluk da hayal olur
Diğer bankolarım fransadan Auxerre ve ptt 1 den goztepe günün bombasini deplasmanda patlatabilir herkeze bol sanslar şikesiScreenshot_20230507-114007_Chrome.jpgz maclar

Kupon miktarı 23₺
Kupon oranı 3.52
Kupon kazancı 80.96₺

41gkhn41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,662
736
113
altay denizlispor engelini aşar B,Dortmund son maçinda gol kacırma rekorları kirdi 2 puan kaybetti wolsburgu yenip B.munih e 1 puan kadar yaklasip son 3 hafta bayernin puan kaybetmesini bekliyecekler wolsburga karsi inanilmaz ustunler neredeyse son 10 yilda hiç yenilmediler tarih tekerur eder Almanya liginde bu hafta inanilmaz suprizler yasandı bu maçi kaybederse B.dordmund sampoyonluk da hayal olur
Diğer bankolarım fransadan Auxerre ve ptt 1 den goztepe günün bombasini deplasmanda patlatabilir herkeze bol sanslar şikesiEkli dosyayı görüntüle 336383z maclar
Bol şans dost

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
Tebrikler dost daim olsun
daim olacağini düşunuyorum inanilmaz sansızliklar cok ters sonuclara denk geldik inanilmaz tecrübeler yaşadık inanilmazdı cok sey kattı kaybettimiz kuponlar bize hep beraber birsonraki kuponlar için ışik gözüküyor

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,458
8,693
113
daim olacağini düşunuyorum inanilmaz sansızliklar cok ters sonuclara denk geldik inanilmaz tecrübeler yaşadık inanilmazdı cok sey kattı kaybettimiz kuponlar bize hep beraber birsonraki kuponlar için ışik gözüküyor
Takıp ediyorum dost tek golden büyük kazançlar kaçırdın ama son haftada ıyisin daim olsun