Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı vampirbey / Kasımpaşa Gol Atar 6.40 Oran

Kupon Miktarı
500
Kupon Oranı
6.40

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
Yok banane canik istersen 50.000 bas ben hic buyuk miktar bastigini gormedim orasibayri dava da neden insanlari kandirma geregi duydun bastigin miktar irda gozukuyor neden 500 yazarsin kupon miktarina ona takildim ben
kardeş sen insanları çok kandırıyorsun galibaama bende o bahsettiğin şeyler yaşamımda olmadıhiçherzaman doğru ve dürüst olmayı tercih ederim burada 5mislikuponda oynarım 500 mislide kimseyidekandırmıyorumsen rahat ol

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Bunun gibi vampirler 3 TL den fazla kupon yapamaz adam betkanyon turnuva bakiyesi ile oynamış artistlik yapıyor sen hayatında kaç kere 500 tl de gördün de 6 orana bastın
Bunun gibi vampirler 3 TL den fazla kupon yapamaz adam betkanyon turnuva bakiyesi ile oynamış artistlik yapıyor sen hayatında kaç kere 500 tl de gördün de 6 orana bastın
Yass umut bide posta koyuyor bana.😂😂

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,884
50,722
113
kardeş sen insanları çok kandırıyorsun galibaama bende o bahsettiğin şeyler yaşamımda olmadıhiçherzaman doğru ve dürüst olmayı tercih ederim burada 5mislikuponda oynarım 500 mislide kimseyidekandırmıyorumsen rahat ol
Gerçek bakiyen 0 turnuva bakiyen de para var sen kime ne anlatıyon sen giderken biz dönüyoduk

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Yaw he kardes he beni taniyan tanir rahat ol sen.benimle boy olcusmen soz konusu olamaz onu bilesin.ben oyun parasi ile degil gercek para ile basarim bastigim zaman burda konu acmissan mutlaka birilerine bi faydam.olur senin gibi 15 liralik kuru kupon paylasmam

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Gerçek bakiyen 0 turnuva bakiyen de para var sen kime ne anlatıyon sen giderken biz dönüyoduk
Birak umut takilsin bide artislik yapiyo beni asagi cekmeye calisiyor tuhaf insan.neyse ben ciktim bu konudan.sen oyuncak para ile ego tatmin etmeye devam et vampirbey

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
beyler bonus olduğunu söyledim zaten evet turnuvada ilk 8 için ödül var

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,884
50,722
113
Bilmeyenleri aydınlatayım betkanyon her gun turnuvaya katılanlara bin tl bakiye ekliyor fotoda gozuktuğu gibi adam sanal para ile kupon paylasıyo yeşillendirmeye calısıyo heralde forumun en cok kazanan listesine girmeye calısıyor haberin olsun @Shellac Screenshot_20201227_211331_com.android.chrome.jpg