Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı vampirbey | Son Mermi Ofspor Kazanır 2.50 Oran

Kupon Miktarı
10
Kupon Oranı
2.50

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
son 12 maçtır yenilmeyen ofsporun ikiayaklı bumaçda rakibine üstünlük sağlamasını bekliyorum ofsporun daha tecrübeli bir takım oldunuğunu ve rakibin ise çok fazla deneyimli omadığı beni risk alıp ofspor kazanır oynamaya itti bu turu deneyimli ofsporun geçmesini bekliyorum umarım yanıltmaz ofsporun ikinci lig klasmana alışkın olduğunu ve bunuda başaracak güçde olduklarını düşünüyorum son para son sans ofspor uherkeze öneriyorum2.50 oran ile

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Kupon miktarı 10₺
Kupon oranı 2.50
Kupon kazancı 25₺

Gfbridvan1907

Hasta Fenerbahçeli
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,126
6,414
113
son11 maçtıryenilmeyenl ofsporun ikiayaklı bumaçda rakibineüstünlük sağlamasını bekliyorumofsporun daha tecrübeli bir takımoldunu ve rakininise çok fazla deneyimli omadığı beni riskalııp ofspor kazanır oynamaya itti sonpaara son sans ofspor uherkeze öneriyorum2.50 oran ile
Bol sans diliyorum kardesim

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Arkadaş para bol olur gelmez güzel oranlar,para olmaz son mermi dersin o kupon tutar böyle iş olmaz yaa.tebrikler dostum

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
529
93
bazıakıllı siteler maç öncesi futbol bölümüne 3.lig maçlarını koymayıp maç başlayınca siteye koyuyorlar betmoy sitesinden 50 tl maçsonucu girecekken 2-0 dan sonra sıadaki gole zorunlu girdim şu kazanacağım maçdan kaybettim