Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vangabet 10 TL Deneme Bonusu

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,880
50,718
113
Bu site çakma la ilk girişte anladım :) bide üyemi oldunuz :)

cashto63

Slot doktoru
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
125
43
Cezası hangi kapsamda ? Aydınlatın lütfen, bilgi sahibi olalım. Çok merak ettim.
O kadarını git araştır öğren ceza kısmını geçsek bile ahlak kuralları dışında güzelse güzel bize ne elimize her geçen güzel kızın resmini biryerlerde mi paylaşalım

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
O kadarını git araştır öğren ceza kısmını geçsek bile ahlak kuralları dışında güzelse güzel bize ne elimize her geçen güzel kızın resmini biryerlerde mi paylaşalım
Neden bilmediğin konular hakkında konuşuyorsun ? "Cezasının ne olduğunu git araştır öğren" diyerek üste mi çıktın şimdi çocuk ? Şu forumlara kimlik resmi yüklemek zorunlu olsa da çocuklarla uğraşmak zorunda olmasak çok güzel olur.

cashto63

Slot doktoru
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
125
43
Neden bilmediğin konular hakkında konuşuyorsun ? "Cezasının ne olduğunu git araştır öğren" diyerek üste mi çıktın şimdi çocuk ? Şu forumlara kimlik resmi yüklemek zorunlu olsa da çocuklarla uğraşmak zorunda olmasak çok güzel olur.
Daha önce sana muhatap olma diye sana söylemiştim yine kendini tutamayıp yorumuma cevap yazmışsın hem sana ne battı da cevap yazdın ben paylaşan kişiye yazdım

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,997
113
Ceken varmi burdan ya[/QUOTE
Free almadık ki oynayıp kazanıp çekelim.Siteye giriyorsun bomboş beyaz sayfa çıkıyor.aten bende akıl olsa bunun gibi sitelerin ismini görür görmez gülüp gecerim.Ornegin 1xbetmobi.xyz sitesi gibi.Ahahah bu adres uzantısı po..no sitelerde kullanılıyor genelde ve reklam amaçlı sitelerde ,girdiğiniz zaman arka arkaya pop-up reklamları doluşur

Exathlon

Üye
Yeni Üye
37
14
8
Cevirdim ben 4 saattir ana kasama geçirmelerini bekliyorum bakiyeyi çok amator ve ilkeller 1 milyon üye gelmiş dün yoğunlarmış full hikaye :D