Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet 6.000 TL Jackpot.

Rmzn2525

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,313
621
113
Arkadaşlar bir kaç günden beri inanılmaz derecede parasizdim. İnanılmaz ihtiyacım vardı. Ayrıca Jackpot Türkiye Portekiz Maçına düşmüş:)

Vbetten Telegram bildirimi geldi. Açtım sayfaya baktım, 6.000 TL gözüken benim hesap numarama benziyor dedim. Siteye girince inanılmaz bir mutluluk içinde oldum. İnanılmaz sevincliyim. Sizinle paylaşmak istedim.

Teşekkürler @Vbet Türkiye

Ekli dosyayı görüntüle 562223Ekli dosyayı görüntüle 562224
Tebrikler

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,252
1,577
113
Geçen bi forumda birine 6k ftn jacpot kazandı diye eklediler 432k yapıyordu sonra hata yapmısız diye adamın bakiyeyi sildiler bu vbete çok güvenmetin paranızı çekene kadar herşey muamma... Adam 500 600klık haftalık hacmi varmış

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,545
1,313
113
Arkadaşlar bir kaç günden beri inanılmaz derecede parasizdim. İnanılmaz ihtiyacım vardı. Ayrıca Jackpot Türkiye Portekiz Maçına düşmüş:)

Vbetten Telegram bildirimi geldi. Açtım sayfaya baktım, 6.000 TL gözüken benim hesap numarama benziyor dedim. Siteye girince inanılmaz bir mutluluk içinde oldum. İnanılmaz sevincliyim. Sizinle paylaşmak istedim.

Tebrikler dost

Tolgarda01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
102
43
Tebrikler kardes
Ben Jackpot istemiyorum arkadaş oynadığım kupon tutsun başka bişe istemiyorum

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
Senin adına sevindim kral güle güle harca. Bir kere aynı durumdayken bana da 20k çıkmıştı. Şaşkınlıktan 3 kere sıfırları saymıştım.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113

Tbrkler bol sanslar

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113

tebrikler kazancın daim olsun

roket56

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
580
166
43
Ben 6 kere ye yakin jatpot girdim vbett en yüksek 700 ftn 836 ftn ikisinide çektim 1 dakika payfix hiç hatasını görmedim vbett ama yinede cebime girmeden para riks var

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,550
113
Şu mükemmel bir his ya geçenlerde 3 kez yaşadım