Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Ula bu vbette yıllardır oynarim slotta ne jackpot düştü ne sporda jacpot çıktı carkta bir ton bilet var ne bir bilete 3 kuruş çıktı adamlar resmen kara listeye almışlar senede herhalde milyon olmuştur yatırım bir kerede içlerinden gelipte al Oktay sana 1000 TL demediler ikili dogrulamam varken param gitti hep benden hep benden valla bunsapak rotabetin kayıp bonusu çevrimsiz olsa hiç bulaşmak.istemiyorum ama daha iyisini bulamadım valla el.mahkum şimdilik

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
2 bilet vardı çıkmamış 🤣🤣🤣 yazıklar olsun 😁😁

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,391
1,793
113
yankıları sürüyor hala

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,391
1,793
113
Ula bu vbette yıllardır oynarim slotta ne jackpot düştü ne sporda jacpot çıktı carkta bir ton bilet var ne bir bilete 3 kuruş çıktı adamlar resmen kara listeye almışlar senede herhalde milyon olmuştur yatırım bir kerede içlerinden gelipte al Oktay sana 1000 TL demediler ikili dogrulamam varken param gitti hep benden hep benden valla bunsapak rotabetin kayıp bonusu çevrimsiz olsa hiç bulaşmak.istemiyorum ama daha iyisini bulamadım valla el.mahkum şimdilik
valla ilk kez gecn denk geldim jackpot işi tabiki en dusugu çıktı 180 mi 380 mi ne öyle birsey verdi sasirmadim