Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbett Sana Aşık Oldum 10 Gün İçinde İkinci Jackpot

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,719
9,893
113
Zannedersem mini betcount jacpootu düşmüş banada ikikere bir mini bir majör dusmusdu
Bide şu 30 dakikalık sıcak jacpootu kovalayin onda genel betcount jackpootndan yüzde 0.09 veriyor

Kript10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,353
605
113
sadece ftn hesaplarına mı çıkıyor bunlar, normal tl oynasak çıkmıyor mu

Pasabey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
568
404
63
sadece ftn hesaplarına mı çıkıyor bunlar, normal tl oynasak çıkmıyor mu
ftn de ağırlıklı olarak jackpotlar tl için sanırım sadece egt ve betconsruct jackpot var ftn de pascal,popok vb tonla jackpot seçeneği var ama senelerdir oluk oluk akıtıyoruz vbet te denk gelmedi bir türlü ftn tam domaltma taktiği ftn slotlarda ayar maksimumda full sömürü

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
1 haftaa sonra ki konu başlığı: VBet senden ayrılıyorum..

Kript10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,353
605
113
ftn de ağırlıklı olarak jackpotlar tl için sanırım sadece egt ve betconsruct jackpot var ftn de pascal,popok vb tonla jackpot seçeneği var ama senelerdir oluk oluk akıtıyoruz vbet te denk gelmedi bir türlü ftn tam domaltma taktiği ftn slotlarda ayar maksimumda full sömürü
her yerde olan jackpotlar o zaman bunlar. birkaç kez spor bahsi jackpotu çıkmıştı bana vbetten de bu da onun gibi vbet özelinde mi diye merak ettim. teşekkürler

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,719
9,893
113
Sıcak jackpot nedir bro
Paak slotlarinda geçerli yukarda kırmızı bı uyarı veriyor vermeye başladığından 30 dakka içinde patlıyor sabaha sitenin yoğun olmadığı zamanlar da oynayan kişi sayısı az olduğunda çıkma ihtimali çoğalıyor
Ben bikere sabah 9 gibi 4 ftn varken denedim bende patladı 1299 ftn verdi

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,672
5,815
113
Paak slotlarinda geçerli yukarda kırmızı bı uyarı veriyor vermeye başladığından 30 dakka içinde patlıyor sabaha sitenin yoğun olmadığı zamanlar da oynayan kişi sayısı az olduğunda çıkma ihtimali çoğalıyor
Örnek bir oyun yazar mısın sıcak jackpot dediğin

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,283
3,918
113
Sadece ftn ile mi oynanıyor

Ezbeindarim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
390
178
43
Adam payfix ekran görüntüsü atmış amk yaaa, ulan memleketin gencleri ne hale geldi.

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Ftn den anlamam şimdi bu adam toplamda kaç k kzanmış