Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Vefat Roko333

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,255
1,287
113
Forum üyemiz @Roko333 İş arkadaşım ve yakın arkadaşım daha dün konuştugum arkadaşım bugün vefat etmiştir 38 yaşindaydi . Şeker hastaligi vs vardi . Kalp krizi nden supheleniyolar . Daha ölüm nedeni net belli değil evinde gece yatakdan kalkip su almaya kalkiyor fenalaşıp yere yigiliyor . Düşerken kafasini peteğe carpiyor .
ALLAH rahmet eylesin

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,313
150,446
113
Forum üyemiz @Roko333 İş arkadaşım ve yakın arkadaşım daha dün konuştugum arkadaşım bugün vefat etmiştir 38 yaşindaydi . Şeker hastaligi vs vardi . Kalp krizi nden supheleniyolar . Daha ölüm nedeni net belli değil evinde gece yatakdan kalkip su almaya kalkiyor fenalaşıp yere yigiliyor . Düşerken kafasini peteğe carpiyor .
Allah rahmet eylesin
Ailesine, eşine, dostuna, yakınlarına, Allah sabır versin
Mekanı cennet olsun dostum

Gnyckmk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
116
37
28
Üc yıl öncede başka forumdan #tanidigim sdtdrsn47 genç kardeşim vardı..aynı senin gibi sürekli konuşur alışveriş yapardık..o sara nöbetinden 30 yaşını görmeden vefat etmişti .bir yıl boyunca hiç aklımdan çıkmadı..yani diyeceğim o ki bu durum seni en az bir yıl sarsacak :(
Bol bol sabırlar kardesim
Amin dostum. Kardesimin mekani cennet olsun inş. 2 sene ayni fabrjkada calistik. Defalarca arabada sabahladik dertlerimizj paylastik

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,164
8,836
113
Amin dostum. Kardesimin mekani cennet olsun inş. 2 sene ayni fabrjkada calistik. Defalarca arabada sabahladik dertlerimizj paylastik
Reis o akşam berabermiydnz yani böyle rahmetlinin hali nasildi durgun vs felanmiydi

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,772
3,960
113
Yakınlığın bu dereceyse şimdi içimi daha çok yaktın..çok zor dostunu kaybetmek :( :(
Ama mukatderat işte..kimse önüne geçemez..sabrın ve duan bololsun kardeşim..#

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,164
8,836
113
Yakınlığın bu dereceyse şimdi içimi daha çok yaktın..çok zor dostunu kaybetmek :( :(
Ama mukatderat işte..kimse önüne geçemez..sabrın ve duan bololsun kardeşim..#
La o değil benim burda anlasamadigim 2 3 kişi var onlar vefat etse üzülür kah cekerim be insan ya bu insan iycegi ekmeği bukadarmis Allah geride kalanlara sabır versin

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,696
10,320
113
Kardesim allah rahmet eylesin allah esirgesin hemen hemen aynı yastayım seker var kolestorel ve yüksek tansiyon emanet yaşıyoruz bu dünyada sabir diliyorum bombos dünya :(

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,164
8,836
113
Kardesim allah rahmet eylesin allah esirgesin hemen hemen aynı yastayım seker var kolestorel ve yüksek tansiyon emanet yaşıyoruz bu dünyada sabir diliyorum bombos dünya :(
Allah razı olsun gkhan abem rabbim sanada uzun ömürler versin abim

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,696
10,320
113
Vallaha hayat bombos cok sevdiğim bir kardesim vardi benimde bir insan evladını uzmemistir tavuk bile kesemez adak olarak adam canina kiydi lakin bombos dünya herkesle helallesmek gerekli 4 senedir bu forumdayim uzdugum kirdigim kim varsa hakkını helal etsin benim hakkim helaldir buda benim günlüğüm olsun :(

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,164
8,836
113
Vallaha hayat bombos cok sevdiğim bir kardesim vardi benimde bir insan evladını uzmemistir tavuk bile kesemez adak olarak adam canina kiydi lakin bombos dünya herkesle helallesmek gerekli 4 senedir bu forumdayim uzdugum kirdigim kim varsa hakkını helal etsin benim hakkim helaldir buda benim günlüğüm olsun :(
Kat kat helal olsun gkhan abim biz razıyız allahda razı olsun çok kez şeytan vesvese verip intiharindusunmedik değil bu kumar yuzunden girdiğimiz trafikler borçlar yuzunden ama anladimki kalanlari perişan etmeye hakkım yok abi o yüzden gittiği yere kadar

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,805
2,096
113
Helal olsun dostum

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,239
693
113
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun