Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vegasslot 100 TL Deneme Bonusu

zaza37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
124
40
28
Ayni dertten bende muzdaribim hacı yatiricam bendede yok

Ademcan72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
252
66
28
Abi para borc aldikta ne pok oldu yatirimimla 1200 yaptim gene sweette 0 ladim hep 10 15 lira verdi aq

laff99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
205
67
28
Arkadaşlar siteden 700 TL çektim papara hesabıma sonrasında 200 daha yatırımda bulundum, normal oyundaydim papara hesabımda kalan 500 tl yatirimimdan yaklaşık 15dk sonra çekildi otomatik işlem yapmıştım yatırımda affetmediler eğer o yöntemi kullannan varsA şifrenizi değiştirmenizi öneririm site iban bize ait değil diyor ama kesinlikle bilgilere erisiliyor. Site yapmamış olabilir ama çalıştıkları aracı kişi yapabilir

Murdem

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
20
9
3
Çekim yapan arkadaşlar ekran görüntüsü de paylaşsa keşke.

Edit : ödeme yapıldı. Ekran görüntüsü ekleyeceğim

Son düzenleme:

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Çekim yapan arkadaşlar ekran görüntüsü de paylaşsa keşke.

Edit : ödeme yapıldı. Ekran görüntüsü ekleyeceğim
kardeşim burdan herkes ödeme aldı bende dahil neyin peşindesin napcan ekran görüntüsünü konuyu takip et yorumları oku korkuyorsan yatırma para vereceğin 200 tl eğer çekim yapacaksan kumarci adam 200 tl ye bakmaz başka yere yatırım yapmiyormusun

besteaktass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
754
281
63
1700 çektim 5 dakikada odedi çok teşekkür ederim paylaşan arkadasa

katyushacaylex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
337
67
28
beyler bilen biri varsa yardımcı olsun saklamayı deneyelim
çekersem 1000 tl sini dağıtırız :D
Knk bonus alma farm ile girsin fark etmez bonusuda açma çekim yaptıktan sonra 100 yatir bonus al başka oyundan biraz kazanç verir git bonus çıkan oyuna bonusu kullan sornabir iki farm yap çek

kadq45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
607
104
43
Dolandırıcı site kimlik selfie istiyor çekim yaptırmıyor sesli konuştuk kimlik teyidi dediler yaptim şimdi ise kimlik le selfie istiyorlar 1200 tl para için

Ekli dosyalar