Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vegol 10 TL Freebet Yatırımsız Çevrimsiz

Burak4650

Mutluluğun formülü; “umursamamak.”
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Kardes bana da kural da dediler ki ilk freebet 2 mac 1.8 oran yaptıktan sonra freebet düşüp kalan para bakiyenize yansır dedi ve 100 tl yapıp yatırım şartsız çekebilirsiniz dediler.yani 100 olana kadar 2 mac 1.8 oran demediler.herkese farklı kural mi diyor bunlar
Eger tek mac oynadiysan derler ama bakiyeni silmezler ilk kuponun ne kadar veriyorsa onu geri verirler 1.8 kombin yap derler ve sende son noktayi koyarsin won

Burak4650

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Sigara parami verin bir tesekkur yeter odeminiz gelmez ise kendi cebimden vericem 80 er tl

derman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
491
71
28
Bir saat 5 dk oldu işleme bile alınmadı bu alt yapıyı kullanan siteler en fazla 30 dk ödeme yapıyorlar

Burak4650

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Ramazan ramazan agzimi acmicam iyi sinirlendim ödemeler gelmezse mesaj atin ben ödicem yoksa agir konusucam

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,054
1,274
113
Beyler 100 tlye kadar hep aynı sistemle devam etmek gerekiyor. 2 li kombin 1.80 oran

RSLL13

Üye
Yeni Üye
47
6
8
Beyler site tokatçı, uyanık olun. Freespin istedim, ortalama yarım saat içinde yüklenecek dedi. 1 saat geçti canlı destege baglandım. 1 saat oldu freespin yok dedim. Ortalama 3 saat içinde yüklenecek dedi. Hani az önce yarım saatti dedim. O az önceydi, şimdi değişti diye cevap attı. Bunlar para falan ödemez. Sakın 5 kuruş da yatırmayın bu andavallara.

ZHUD

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
7
8
Beyler site tokatçı, uyanık olun. Freespin istedim, ortalama yarım saat içinde yüklenecek dedi. 1 saat geçti canlı destege baglandım. 1 saat oldu freespin yok dedim. Ortalama 3 saat içinde yüklenecek dedi. Hani az önce yarım saatti dedim. O az önceydi, şimdi değişti diye cevap attı. Bunlar para falan ödemez. Sakın 5 kuruş da yatırmayın bu andavallara.
Canlı Destek tam olarak o şekilde söyledi ise tokatçı olma ihtimalleri oldukça yüksek ama bilmiyoruz tabii tam olarak ne muhabbet döndüğünü.

cafer.kader

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
22
18
bunlar ne 3 kağıtçı site dün akşamdan beri bonus bekliyorum şimdi bağlandım dalgamı geçiyorsunuz ortalama 3 saat içinde yüklenecek dediniz 12 saat geçti dedim engel attı adamlar