Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Ventus 50 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asezen01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
78
34
18
Kullanıcı ismim: asezen88 bonus alabilirmiyim

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,809
3,070
113
Beyler bu site benim 30k paramı ödemedi twittera yazın bakın sakın bu siteye para yatırmayın, her sene bu zamanlar açıyorlar milleti tokatlayıp kaçıyorlar

iltimas55

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
Merhabalar Ventusbet VIP departmanından Naz ben nasılsınız?

Sizi firmamıza davet etmek ve firmamızdan bahsetmek istiyorum.

Bizler 5 farklı ülkede hizmet veriyoruz BetCo alt yapısı ve Curacao lisansı ile. Her işleminiz lisansımız ve kasa gücümüzden sağlanan güvencemiz altında.

Promosyonlarımızdan ve özellikle çekim hızımızdan çok memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Üyelik oluşturup kullanıcı adınızı iletmeniz durumunda da denemeniz adına çevrimsiz bir bakiye aktarmak istiyorum size

*Tüm işlemlerinizde size özel %25 oranda çevrimsiz yatırım ya da %30 oranda kayıp bonusu sunmak istiyorum size.*

*Tarafınıza özel olarak 50₺ bir bakiye aktarımında bulunacağım bu bakiyeniz ile 500₺ çekim yapabilirsiniz*

*Size aktaracağım bu özel bakiyenin hiçbir ÇEVRİMİ ya da YATIRIM ŞARTI bulunmamaktadır.*

m.ventusbet355.com
Kul Adı: mentesoglu

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,809
3,070
113
beyler zeka sorununuz mu var? site dolandırıcı, şikayetleri araştırın okuyun, buraya sakın yatırım yapmayın, zaten sponsor değiller boşuna kullanıcı adı yazmayın üye olmayın bilgilerinizi çalıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...