Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Venüsbet 50 FreeSpin Deneme Bonusu

Saldiray04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
709
237
43
Biraz vakit geçer dedik 6.84 çıktı ilginç bir freespin di üye olup Jack amcayi beklemeyin jeton değeri çok dusuk

naklov99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
28
28

Sabah canli destege baglandım.deneme bonusu var mı dedim yok dedi ama sizin icin 50 fribet tanımlayabiliriz dedi tanımladı.
Çevrim şartı 200 yap çek.cevrimi tamamladım.çekim yapıcam.gelirse bilgilendirme yaparım arkadaşlar

Çekim yaptım payfixten 5 dkda hesabıma yatırdılar

Saldiray04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
709
237
43

Sabah canli destege baglandım.deneme bonusu var mı dedim yok dedi ama sizin icin 50 fribet tanımlayabiliriz dedi tanımladı.
Çevrim şartı 200 yap çek.cevrimi tamamladım.çekim yapıcam.gelirse bilgilendirme yaparım arkadaşlar

Yatırım istiyordu bı ara kampanyada

ksklee1912

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
504
164
43

Kardeşim sağolasın sayende 200 yaptım çektim piaya attım parayı 475 tl oldu eyvallah

naklov99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
28
28
Kardesim benimle birlikte çekim yapan 2 kişi biliyorum.payfixte 5 dk da hesaptaydı para.arkadas metefe ilə cekım yaptı

naklov99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
28
28
Aslında konu açmayı bilen bir arkadas konu acsa daha cok kişi faydalanabilir.ben konu acmayı bilmiyorum.5 etiket istiyor.etiket ne oluyor onu anlamadım:)