Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Verabet- Sahtekar

karamsar123

Üye
Yeni Üye
19
1
3
Arkadaslar 10 tl deneme bonusu veriyor. Tc kimligimi butun bilgilerimi verdiğim halde TC Kimlik Sorgulama sitesinde Tc vatandasi değilsiniz diyor. Suriyeliyim mk dedim maalesef islem yapamiyoruz dedi TC Kimlik Sorgulama sitesine girdim yaptim Resim attim Resimlere bakamiyoruz baskbi isteginiz varmi diyor.
http://m.verabet14.com/

karamsar123

Üye
Yeni Üye
19
1
3
Ya yemin ederim deneme bonusundan vazgectim adamlar ikna etmeye calisiyorum güvensem kimligimin önlu arkali resmini aticam oderece yani . uyuz oldum

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
e zaten resim attım demişssin bakmıyoruz demişler attığın şeyi tekrar nie atıcan ki

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
bi çelişki var hem attım diyor hem de güvensem kimliği atıcam dio

karamsar123

Üye
Yeni Üye
19
1
3
@evolaydis Yok bunlar benim Tc vatandasi ooldugumu kontrol etmek icin Tc Kimlik Sorgulama sitesine giriyorlar ve diyoki bilgilerinizi yaztik Tc vatandasi degilsiniz bilgileriniz yanlis diyor. bende bi bakim dedim Tc kimlik sorgulama sitesine girdim biglilerim dogru cikti ekran goruntusu attim bunlara yolladik yok efendim resimlere bakmiyoruz diyor. bende guvensem artik kimligimin resmini aticam diyorum o derece ikna etmeye calistim ama kimlikte cilt no aile sira no fln yaziyor o yuzden riskli.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
e öle ama hem attım dio hem de atıcam dio şimdi 1. işlemi attım 2. işlemi güvensem atıcam olmaz işlemlerin yeri değişik olsa evet derdim

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
@evolaydis Yok bunlar benim Tc vatandasi ooldugumu kontrol etmek icin Tc Kimlik Sorgulama sitesine giriyorlar ve diyoki bilgilerinizi yaztik Tc vatandasi degilsiniz bilgileriniz yanlis diyor. bende bi bakim dedim Tc kimlik sorgulama sitesine girdim biglilerim dogru cikti ekran goruntusu attim bunlara yolladik yok efendim resimlere bakmiyoruz diyor. bende guvensem artik kimligimin resmini aticam diyorum o derece ikna etmeye calistim ama kimlikte cilt no aile sira no fln yaziyor o yuzden riskli.
Kardeşim haklısın tamam ama en anazından zararın yok bide üstüne kimlik gönderip zararlı çıkma diyoruz yani uğraşma boşver

Crazy

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Ben sürekli oradan oynuyorum ve bir sahtekarligini gormedim. Her hafta yatirim yapip guvenle çekiyorum bir bonus vermedi diye lutfen siteyi karalamayin.

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,897
21,113
bende veradan oynayıp cekim yapmıslıgım var sıkıntısını görmedim

karamsar123

Üye
Yeni Üye
19
1
3
Ben sürekli oradan oynuyorum ve bir sahtekarligini gormedim. Her hafta yatirim yapip guvenle çekiyorum bir bonus vermedi diye lutfen siteyi karalamayin.
Ben Bonus vermedi ' Bonus ' konusunda sahtekat dedim bu konuda siteyi karaladim. yoksa bobus vermemek icin takla atip yatirim alip ceken siteler var bende biliyorum fakat bu konu hakkinda baslik actim fark ettiyseniz basligin basinda 'deneme bonusu' hakkinda sahtekarlik yaziyor. cekim yatirim hakkinda degil .

Crazy

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Peki kardeşim verse iyide vermeyince niye kötü ben aldım deneme bonusu kimbilir kac uyelik acip deneme bonusu istedin. Sahtekarlık dan bahsediyorsun fakat sahterkarligin ne oldugunu bilmiyosun. Adamlar seni dolandirdimi parana el mi koydular. Sadece konu siz insanlarin emeklerini. Karaliyorsunuz. Bence gereksiz bir konu.

karamsar123

Üye
Yeni Üye
19
1
3
Yaw kardesim deneme bonusu veriyoruz diyosa V e r e c e k ! o kadar. ozaman yamazsin deneme bonusu veriyoruz die. Adam TC vatandasi degilsin diyor madem deneme bobusu vermemek icin bin takla aticaksin zomn deneme bonusu kampanyamiz var demicek kardesim. Ben bosuna deneme bonusu istemeyin bana böylebi cakallik yaptilar diye konu actim sanane gereksiz ise ? cok gereksizse kapatilar zaten Allah Allah ulan ne diye savunuyosunuz anlamaidmki sanki yatirim vermiyor param kaldi anlaminda sahtekar dedim en ustteki yazidgim yaziyo okuduguna eminmisin sen ? deneme bonusu hakkinda sahtekarlik yapiyolar cakallik yapiyolar dedim.