Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Viktorbet 30 TL Deneme Bonusu

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,683
6,611
113
Deneme bonusu vermiyor diye siteyi dolandırıcı ilan ettiğin için asıl seni site dışına atmalilar admin gerekli işlemi yapın
Haha seni komik kardeşim 2 gün sonra burda şikayet açarsınız paramı ödemiyorlar veya bakiyemi sildiler diye benden size tavsiye sponsor dışı para yatırmayin site adamiysanizda 2 kişinin 50 TL sini alcaz diye orda burda gezmeyin

thefsio

Üye
Yeni Üye
10
4
3
Site odeme yapmior dun aksamdan beri cekik bekliodu bugun kimlik istediler yolladim selfi istediler tolladik en son fatura ve hesap ekstreleri at deidler onu da attik simdi hesabi blokelediler 1 hafta incekenecek diolar 100 lira icin bunlar tamamen bilgi calmak icin acmislar siteyi uye olanlar gecmis olsun
Kardeşim 100 lira kazanayım derken 100 bin lira kaybettin nüfus cuzdaninin yaninda fatura atmanin sonuçlarını araştırmanı isterim çok büyük hata yaptin senin adına hesap numaraları açıp para transferleri yapacaklar daha neler neler

thefsio

Üye
Yeni Üye
10
4
3
Sitenin adamı geldi 🤣🤣
Kardeşim yanlış anlama doğrunun yanindayim ben böyle yapman büyük bir iftira deneme bonusu vermiyorlar diye para çekim talebi göndermeden bunu soylemen çok yanlış senin hakkinda birisi dolandırici dese bilip bilmeden algi olustursa sana kim inanacak yalancı kurt misali

cedi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,593
437
83
1610806943541.png

benim ödememi 40 sn de yaptılar

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
698
145
43
2 gun once geldi bizede ama vermediler davet listesinde yoksunuz diyor telefon goruntüsünü gelen sms i saatine kadar hepsini söyledim ama demekki 3-5 kişiye verip geçiştiriyorlar

Nvf4199

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
62
19
8
Arkadaşlar yatırım şartı yok ve 250 yap çek

aliyya

Tanınmış üye