Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu VipPark 100 Nakit / Freespin ( Yatırım Şartlı, Sınırsız Kazanç )

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,622
823
113
Deneme Bonusundan faydalanabilmeniz için gerekli şartlar;

- Doğru bilgiler ile üyelik oluşturmanız halinde ve sitemize aktif olan telefon numaranız ile kayıt olmanız gerekmektedir ardından bonusunuzu Bonus Talep Et butonuna tıklayarak talep etmeniz gerekmektedir.
- Sizlere ulaşan SMS onayı ardından 100₺ veya 100 free spin deneme bonusunuz mevcuttur. İki seçenekten birisini kullanabilirsiniz.
- Deneme bonusunuzu sitemizde dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz, 2 katı çevrim şartı bulunmaktadır. Kazanç sınırınız bulunmamaktadır.

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,557
2,971
113

- Doğru bilgiler ile üyelik oluşturmanız halinde ve sitemize aktif olan telefon numaranız ile kayıt olmanız gerekmektedir ardından bonusunuzu Bonus Talep Et butonuna tıklayarak talep etmeniz gerekmektedir.
- Sizlere ulaşan SMS onayı ardından 100₺ veya 100 free spin deneme bonusunuz mevcuttur. İki seçenekten birisini kullanabilirsiniz.
- Deneme bonusunuzu sitemizde dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz, 2 katı çevrim şartı bulunmaktadır. Kazanç sınırınız bulunmamaktadır.

Üyeyiz

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
583
190
43
YATIRIM ŞARTI VAR NEDEN YANLIŞ BİLGİ VERİYORSUN?

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
583
190
43
Deneme bonusunuz ile 2 kat çevrim sağladıktan sonra bonustan doğan kazancı çekebilmeniz için öncelikle minimum 100₺ olmak şartıyla dilediğiniz miktarda yatırım sağlamanız gerekmektedir.

swindler99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
186
63
28

Zamanında benden deneme bonusu kazancı için kimlik istemişti bilginize yatırım yapacak atkadaşlar birdaha düşünün

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,939
5,691
113
Arkadaşlar para geldi hesaba site sağlam
tebrikler aklında bulunsun her deneme bonusu kazancını ödeyen site sağlam değildir ha buradan birçok çekim var benim sorun olmadı ama başka yerde deneme bonusuyla çekersin yatırım yaparsın ödemeyebilir senin için bir değerlendirme ölçütü olmasın deneme bonusu ödemesi

bedir5834

Üye
Yeni Üye
23
4
3
Valla ben denedim 900 kazandım 100 yatırdım 900 ü çektim bende fazla guvenmedim ama geldi valla para sonra 100 lirayla devam edeyim dedim hemen sıfırlandı bı oyun vardır elbet para yatirayimda sürekli oynayayım diyeceğim bı site değil