Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vivaldibet 200 FreeBet veya FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,112
1,293
113
temsilciler aktif değil 1 buçuk saattir bekliyorum gelen gidem yok buda diğer sitenin aynısını yapcak kota doldu dicek demedi demeyin

yorge61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
140
43
bana ödendi
çevrim bitince canlı desteğe yazıosunuz ibanınıza yolluyor parayı

furkans1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
362
141
43
sabah temsilci yazdı bana üye oldum talep ettim 3.4 dk da geldi
Yav sitede canlı destek yok , çekim metodu yok talepler 6 saattir bekliyor. Elinde ss yok ekran görüntüsü atamiyorsun milletin ahını alıyorsun.

Bence daha fazla kimlik bilgisi toplanmadan konu kaldırılmalı yoksa yarın öbür gün yine avukatlardan smsler yağacak icraniz var diye.

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,112
1,293
113
Yav sitede canlı destek yok , çekim metodu yok talepler 6 saattir bekliyor. Elinde ss yok ekran görüntüsü atamiyorsun milletin ahını alıyorsun.

Bence daha fazla kimlik bilgisi toplanmadan konu kaldırılmalı yoksa yarın öbür gün yine avukatlardan smsler yağacak icraniz var diye.
aynen öyle kaç saat oldu bonus falan yok

zeuss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
118
47
28
Boşu boşuna üye olduk resmen adamlar kimlik avına çıkmış TC yaziyoz oraya bide bütün bilgileri kendime kızıyorum şuan ne sazanlik yaptım gece gece

Jugger1910

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
76
28
Sistemde yaşanan yoğunluktan dolayı deneme bonusu promosyonumuz geçici olarak askıya alınmıştır, yarın gün içinde tekrar aktif edilecektir, anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Oynabil bonusu eklenmis. Freebet talep etmistim. 50 kat cevrimli frespin eklenmis 😉
Screenshot_2023-11-19-00-02-42-822_com.android.chrome.jpg

serum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
276
77
28
Sakın üye olmayın bu yamyamlara önce deneme bonus talep veriyor sun iki üç saat gir çık yaptırıp sonra talebin kapıyor lar prim vermeyin aldım diyende göster meliktir yamyam site bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...