Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Vivolabet

ramo01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,898
800
113
Bana ne şifre ne de promosyon gelmedi

ramo01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,898
800
113
Bunlar b bok vermez

atx

90+1 Oynanıyor.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,028
263
83
90 dakika içinde eklenecekmis oyle dedi bana da destekten mira hanim

RELIGIELOVER

Üye
Yeni Üye
35
5
8
Abi hala şifre istiyor şifre istiyor diyorsunuz yazdığım yazıyı okusanız şifreyi de görürseniz bu kadar sorumsuz insan görmedim ben ya

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,591
842
113
Yetersız bakıye dıyo napcaz

ilknur17

Üye
Yeni Üye
23
0
3
Canliya baglan sor kardes. Buraya yazinca ne oluyor?
sahtekar bu vivolet.bana 90 dk.içinde yüklenir dediler.şimdi de kampanya saati geçti diyor temsilci saatinden önce üye oldum ve hatta önceki temsilci ile olan görüşmenin ekran görüntüsünü gönderdim bana hala kampanya bitmiştir diyor

Emir744

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
51
7
8
Adminlerden birinin canlı desteğe bağlanıp bonusu eklenmeyen kişilerin kullanıcı adlarını iletmesi gerekiyor

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,695
698
113
bu canlı destek tam sığır bonusu aldım diyorum üye olurken mail yazarken 1 harf basmamış düzeltir misiniz diyorum bonus bitmiştir yazıyor sayesinde gece gece baya günah point kastım

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Canlı desteğe dedimki beni gondordan frodo baggins gönderdi bonus istiyorm kaybol bonus bitti dedi :)

hkeseroglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
23
18
Canlı desteğe dedimki beni gondordan frodo baggins gönderdi bonus istiyorm kaybol bonus bitti dedi :)
shiredan bilbo baggins diyeydin iyiydi nede olsa yüzük sahibi adam. :) bi de kaybol diyenin anasına avradına bi kalay çekseydin süper olurmuş. it oğlu itlere bak hele sen.

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,789
76,244
113
Site zaten eski betkid bi bokluk olmassa isminini değiştirmezler canlı desteğe basınca link betkid.com oluyor lisanslı olduğunu sanmıyorum

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
shiredan bilbo baggins diyeydin iyiydi nede olsa yüzük sahibi adam. :) bi de kaybol diyenin anasına avradına bi kalay çekseydin süper olurmuş. it oğlu itlere bak hele sen.
Bilbo biraz sahtekar ya ismimi telafuz etmedim frodo adamın dibi yinede sözü senettir dedim ama yine yemedi :)

ez4242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,677
1,282
113
Bonus saatleri icinde canli destekten talep ettim bonusu 90dk icinde eklenecektir dedi 2saat oldu tekrar sordum sure bitmistir dedi benim hesabima gelmedi freebet