Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Viyanabet - 25₺ (100₺ Yatırım)

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,018
113
Hayır zaten yatırımsiz adam keklemeye çalışıyor milleti işte sabah aldım bonusu ben

Ahmtbrdl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
16
18
Bende bakiyeyi 100 yaptım bu gün aldım çekim veriyoruz bonus var hesabınızda diyor hadi canimmmm

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,018
113
Bırak ağa ya tam totoş bunlar madem site açıyosun deneme bonusu olmadan birkaç isimle tanıt kendini bide 25 TL cevrimsiz yatırımsiz veriyor sanki hiç kimse cekemicek al şimdi siten pic oldu kim yatırım yapar sana salak bunlar

bebeto

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,187
206
63
sabahtan beri sıradayım,anca ulastım,utanmadan bitti diyor, bunlara para yatırılmaz, para yatırın dıyor dolandırıclar utanmadan uye olalı 12 saat oldu.

aktan78ak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,180
241
63
Hem bonus Çevireceksin,Hem bonus kazanci bonusun sadece 4 katı,Onu çeknek icin de yani 100 .yi, Bir o kadar cepten 100 lira yatiracaksin.Sonrasi da birkac gun sitemiz hackerlendi odemede teknik sorun var en kisa zamanda halledilecek oyalamalar.bu ara 1000 kisi 100 tl yatirmiş.
100.000 i al Yalkah Tüh.
Arada bulasin siteyi.Sonra gel forumda konu aç,Çarpildik.yardim edin...Foruma zaten Iki ay ugramamissin.iki kelime bile paylasiim yok.Forumlar Avukatlik bürosu olsun.
Kafanizi ağritmaya gerek yok.Kumar paran varsa oynarsin.Yoksa git dinlen.Borç da alma dilenme de odeyemez rezil olursun dikkat. Bu iste toysan yeni isen ise Hiç bulaşma git iş bul caliş üç kurus olsun alinteri kazanci olsun.Kumardan trilyon kazansan Ameleler senden para olarak zengin.onlarin kazancinda alinteri var.Onun icin bereketli.Haram para Sana zehirden daha cok zarar verir.Sen sen olaktan cikarsin da birgun Yalniz kalirsin bu dunyada.
Haramla gelen evdeki helali de sier supurur basina binbir ders sarmalina dolaninca Ne gunahim ne sucum vardi bile Aynadan baskasi kulak asmaz.....
Bu yazimda bir seyler cikarip dikkkatinizde bir mesaj olarak algilayana da ne mutlu..

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,018
113
Hem bonus Çevireceksin,Hem bonus kazanci bonusun sadece 4 katı,Onu çeknek icin de yani 100 .yi, Bir o kadar cepten 100 lira yatiracaksin.Sonrasi da birkac gun sitemiz hackerlendi odemede teknik sorun var en kisa zamanda halledilecek oyalamalar.bu ara 1000 kisi 100 tl yatirmiş.
100.000 i al Yalkah Tüh.
Arada bulasin siteyi.Sonra gel forumda konu aç,Çarpildik.yardim edin...Foruma zaten Iki ay ugramamissin.iki kelime bile paylasiim yok.Forumlar Avukatlik bürosu olsun.
Kafanizi ağritmaya gerek yok.Kumar paran varsa oynarsin.Yoksa git dinlen.Borç da alma dilenme de odeyemez rezil olursun dikkat. Bu iste toysan yeni isen ise Hiç bulaşma git iş bul caliş üç kurus olsun alinteri kazanci olsun.Kumardan trilyon kazansan Ameleler senden para olarak zengin.onlarin kazancinda alinteri var.Onun icin bereketli.Haram para Sana zehirden daha cok zarar verir.Sen sen olaktan cikarsin da birgun Yalniz kalirsin bu dunyada.
Haramla gelen evdeki helali de sier supurur basina binbir ders sarmalina dolaninca Ne gunahim ne sucum vardi bile Aynadan baskasi kulak asmaz.....
Bu yazimda bir seyler cikarip dikkkatinizde bir mesaj olarak algilayana da ne mutlu..
Kumardan trilyon kazansan Ameleler senden para olarak zengin.onlarin kazancinda alinteri var.Onun icin bereketli DEMİSSİN SENİN NE İSİN VAR KARDESİM BU ALEMDE