Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Volkan20/ Gelirse Dubai Tatili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
19600
Kupon Oranı
1.81

zavrak1

NeşeDertAşk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,752
2,958
113
Canlı desteğe 15 dakika boyunca iptal et dedim etmedi etmedi ödendi olunca geç kaldınız beyefendi dedi böyle kanı bozuk bunlar
Ceken sitenin adami. Yemin ederim ama ispatlayamam. Bu saatten sonra bunlara para yatiran adam olursa 2 gun sonra parama çöktüler diye aglamasin. Gecmis olsun dostum

Kaan03

𐱅𐰇𐰼𐰚
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
3,502
113
Ah be hoca vbet Asya grubu oynasana yaa

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
Ceken sitenin adami. Yemin ederim ama ispatlayamam. Bu saatten sonra bunlara para yatiran adam olursa 2 gun sonra parama çöktüler diye aglamasin. Gecmis olsun dostum
Sitenin adamı mi bilmem ama burayı çok iyi takip ediyor çekim paylaşım yap bütün hesaplarına girmeye çalışıyor ben bı kaç defa yaptım sms geliyor gece hesabıma girmeye çalışıyor şifre geliyor falan

zavrak1

NeşeDertAşk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,752
2,958
113
Sitenin adamı mi bilmem ama burayı çok iyi takip ediyor çekim paylaşım yap bütün hesaplarına girmeye çalışıyor ben bı kaç defa yaptım sms geliyor gece hesabıma girmeye çalışıyor şifre geliyor falan
Her kimse yiyemesin

tounch

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,835
1,310
113
Yüklü değil. 1k çekim talebi verdim verdim çekilişte kazananlara atmak için Allah'tan geri tüm kasayı fener maçına bastım
En azından bunu kurtarsirsin dost umarım buna şükür zehir zıkkım olsun

Kaan03

𐱅𐰇𐰼𐰚
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,982
3,502
113
Oldum olası sevmem şu kulisi

tounch

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,835
1,310
113
Fark 15 umarım parayı verirler

zavrak1

NeşeDertAşk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,752
2,958
113
Insallah yiyemez. Artik giden gelmez. Siteyede birdaha yatirma bile dost.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...