Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Volvobet 15 TL Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
bunlar alayi son site verdiniz 1 2 tane bunlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

muslumbaba

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
4
8
BEYLER BİLDİĞİNİZ SAĞLAM SİTE VARMI İLK YATIRIMA ÇEVRİMSİZ %100 BONUS VEREN SİTE

Pokki

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
71
8
8
Kardesleer bu site tam kolpa cvp vermden atıyor sohbetten bosa beklemeyin bunlarin ben taaaaaa

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Bu geri zekali sitede 100 tl.yatirim istiyor.
Uyelik olusturan herkese, hicbir para yatirma sarti olmaksizin 20 TL hediye bonus Onwinden! Daha fazlasi icin www.onwin3.com tiklayiniz !

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
yalanını kım sksın 100 yatırımlı kandırma mıllettı
ÖNCE OKUMA YAZMA ÖĞREN !.SONRA DA YUKARDAKI İFADENİ SANA İADE EDIYORUM.BIZ NE DEDIK???? [ 100 TL.YATIRIM ISTIYOR.] DIYE GÖZÜNE Mİ SOKALIM İLKEDE?? YOKSA BÖYLE BÜYUK YAZI ILE MI YAZALIM.İKINCISI AĞZIN KÜFÜRE ALIŞMIŞ DURAMIYORSA BABANIN YAŞINDAKI BIRINE KÜFRETME EVINDE BABAN A KÜFRET!!!!

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,019
250
83
Bize daha eklenmedi la saat 4 5 de dedim hala yok

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
ÖNCE OKUMA YAZMA ÖĞREN !.SONRA DA YUKARDAKI İFADENİ SANA İADE EDIYORUM.BIZ NE DEDIK???? [ 100 TL.YATIRIM ISTIYOR.] DIYE GÖZÜNE Mİ SOKALIM İLKEDE?? YOKSA BÖYLE BÜYUK YAZI ILE MI YAZALIM.İKINCISI AĞZIN KÜFÜRE ALIŞMIŞ DURAMIYORSA BABANIN YAŞINDAKI BIRINE KÜFRETME EVINDE BABAN A KÜFRET!!!!
Herkesten özür dilerim.Ya ne kadar masumane yorum yazi yazsak olmuyor arkadas olmuyor..birileri küfredecek adam ariyor bekçi gibi forumda dikilmiş..