Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Volvobet 15 TL Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

sefq

Üye
Yeni Üye
22
3
3
Cacik site belli musterj temsilciside 2 saatte cevap veriyo belliki bu site para falan yatrmz

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Yaw adamlar 15 tl yatırım şartsız para vermiş yok leş site yok dolandırcı yaw bi durun canlı destek belki lunada 100 kişiye birden yazmaya calısıyo sakin ollun dostlar hemen siteyi karalamaya geçmeyin beğenmiyosan siteye girmezsin almazsın bonusu bu kadar basit herşeyi eleştiriyosunuz ama herşeyi

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Yaw adamlar 15 tl yatırım şartsız para vermiş yok leş site yok dolandırcı yaw bi durun canlı destek belki lunada 100 kişiye birden yazmaya calısıyo sakin ollun dostlar hemen siteyi karalamaya geçmeyin beğenmiyosan siteye girmezsin almazsın bonusu bu kadar basit herşeyi eleştiriyosunuz ama herşeyi
Kanka doğru dedin de bu bonusu ekleme şekli biraz tuhaf değil mi eklenen de yok sanırım :D

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Deneme bonusunuz en kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Bol şanslar ve keyifli oyunlar dilerim.

bysefa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
212
49
28
eklenen olursa benı etıketlesın bakarım ben bonusun kufur karalama vs yapmayın deneyıp gorucez

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Kanka doğru dedin de bu bonusu ekleme şekli biraz tuhaf değil mi eklenen de yok sanırım :D
kankam olabilir belkide ama bak banada eklencek dedi beklicez benim lafım sana dğeil yanlış anlama onlar kendni biliyo her konuya ama her konuya eleştirmek için girenler :)

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
kankam olabilir belkide ama bak banada eklencek dedi beklicez benim lafım sana dğeil yanlış anlama onlar kendni biliyo her konuya ama her konuya eleştirmek için girenler :)
Yok kanka ben zaten bana demedigini biliyorum lakin bunlar bu şartlarla bu işin üstesinden gelemez gibime geliyor :D

Ceyar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
20
18
Daha canlı destek cevap vermiyo bunlarda