Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Voredbet 65 FreeBet FreeSpin Deneme Bonusu ( 50₺ Yatırımlı)

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,197
792
113
Başkan şimdi benimde çevrimden sonra Bakiye 1500 oldu 50 şimdimi yatırayım yoksa Bakiye 250 ye sabitleyip öylemi yatırayım
350 tl vardı benim freespinlerden çıktıktan sonra çevirdiğim bakiye sonra üstüne atıp çevirdim

Mokoko17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
287
101
43
Beyler odeme kac dakika geldi çekim verdim bekliyorum

muti1616

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
248
94
28
gençler site an itibariyle dolandırıcı modu açtı çoklu diyip sildi ana parayı da kazancida yok çoklu falan halbuki doğum tarihi yanlış girmişim destege bağlan TC onayla diye mesaj geldi çekim red olunca desteğe bağlandım daha yazmadan çoklu dedi mail attı olan borç aldimiz 50 liraya oldu yazık @Başkan konu kapatirmisin milletin canı yanmasin

Ekli dosyalar

Mokoko17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
287
101
43
gençler site an itibariyle dolandırıcı modu açtı çoklu diyip sildi ana parayı da kazancida yok çoklu falan halbuki doğum tarihi yanlış girmişim destege bağlan TC onayla diye mesaj geldi çekim red olunca desteğe bağlandım daha yazmadan çoklu dedi mail attı olan borç aldimiz 50 liraya oldu yazık @Başkan konu kapatirmisin milletin canı yanmasin
Aynısını yaptılar Beyler sakın yatırım yapmayin

Kerimtnc

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
31
18
Milleti siteye üye yapıp bonusu kaldırdılar bu metehanın verdiği bonuslar da hayır yok zaten vivaldibet miydi neydi aynı site paylaşan kişi de aynı kişi @Shellac bonus falan yok konu kilit lütfen

Ankepot61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
28
28
Dolandirici bir site uye oldum debeme bonusu talep verdim10 dk sonra drnrme bonusu kaldirildi canli destek deheme bonusu yok dedi