Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu WaoWin 50 TL Bonus Yatırımsız ve Çevrim Şartsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
kufur etmesene kardes bir sey mi dedik insallah hicbir kuponun tutmaz ilerde evine ekmek goturemezsin kumar bagimliligindan
Sen cevşen satiyon demi hayatinda kumar oynamadın burda dolasiyon kim kumardan evine ekmek götürmüş sen kumardan evine ekmek mi götürüyor bu kafayla fazla yasamazsin sen

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,499
9,832
113
50 isteyene link atarım ekleniyor bizi bilen bilir dm gelsin 5 dakikada ekleniyor üye olmayan yazsin

serjan88

Üye
Yeni Üye
10
1
3
2 gün oluyor link oluşturup test için kuzenimi kayit ettirdim 2 gn bekledim canli destege yazdim en kısa surede eklenicektr diyor sonra bisiler dedim ortalikda yok eyv yoğun olabilirsiniz ama salak yerine koyup sallama cvplar veriyorsunuz.

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,499
9,832
113
2 gün oluyor link oluşturup test için kuzenimi kayit ettirdim 2 gn bekledim canli destege yazdim en kısa surede eklenicektr diyor sonra bisiler dedim ortalikda yok eyv yoğun olabilirsiniz ama salak yerine koyup sallama cvplar veriyorsunuz.
Kral ben kimi üye etsem onada banana eklendi nasıl iş yapıyorlar anlamadım daha 15 dakika olcak @fevooo bu arkadaş üye oldu linkimden 5 dakika surmde ekelndi

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,499
9,832
113
Varmı üye olmak isteyen özelden yazsin link atim üye olsun hem ona hem bana 50 ekleniyo 5 dakika surmez😆😆

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Desteğin bıraktığı linkten üye olanlar bonusu alabilir.

Bu promosyon linkinizi alıp forumda paylaşmak için değil. Forum dışı arkadaşlarınızla paylaşın forum içerisinde konuların içinde paylaşan üyeler 3 gün banlanacak arkadaşlar
Forum dışı kimsemiz yok başkanım anamızda sensin babamız da sensin arkadaşımızda sensin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...