Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu WaoWin 50 TL Bonus Yatırımsız ve Çevrim Şartsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
merhaba, kampanya devam ediyor fakat domain bloklandığında yeni adrese geçtiğimiz için referans linkleride otomatik değişiyor
bu sebeble sizlerinde link değiştirmesi gerekiyor.
Artık otomatik ekkenmiyormus bonus tek tek kullanıcı adı verecekmissiyiz canlı desteğe böyle şeymi olur ben nerden bileceğim kim üye olduğunu

Waowin Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
155
95
28
Merhaba, adres bloklandığında yeni adrese geçiş yapmaktayız. Her adres değişikliğinde eski adres geçersiz olduğundan eski davet linkleride otomatik değişmekte.
Her adres değişikliğinde sizlerinde referans linklerinizi 10-12-13-14 gibi dğeiştirmeniz gerekmektedir.

Bol kazançlı günler dileriz.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
Merhaba, adres bloklandığında yeni adrese geçiş yapmaktayız. Her adres değişikliğinde eski adres geçersiz olduğundan eski davet linkleride otomatik değişmekte.
Her adres değişikliğinde sizlerinde referans linklerinizi 10-12-13-14 gibi dğeiştirmeniz gerekmektedir.

Bol kazançlı günler dileriz.
Canli destek otomatik eklenmiyor her referansinizin kullanici adını bize iletmeniz gerekiyor dedi ? Waow ya sen yanlış biliyorsun yada canli destek yanlış biliyor

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,553
1,720
113
Beyler Bayanlar Referanslafınızın kullanici adını canlı desteğe iletmezseniz eklemiyor yani boşa sağda solda paylaşmayın benim birçok refim var ama eklenmedj milletin kullanıcı adını nasıl bulacağım bunu bilin

Bartum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
602
240
43
Beyler Bayanlar Referanslafınızın kullanici adını canlı desteğe iletmezseniz eklemiyor yani boşa sağda solda paylaşmayın benim birçok refim var ama eklenmedj milletin kullanıcı adını nasıl bulacağım bunu bilin
Manuel işlem yapamıyoruz diyorlar eklenmedi bana iki gündür boş

mitosfer

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12
2
3
ben linkle üye olalı yaklaşık iki üç gün oldu ancak herhangi bir ekleme yok, ümidimi kestim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...