Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Wes sitesi kodlayabilecek bu işlerden anlayan arkadaş varmı ?

Saiteraslannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
349
63
Bu kanıya nereden vardın arkadaşım çok merak ediyorum. Yemin ediyorum beynim yandı artık. Benim bir şirketim olmadığına daha önce bu işi yapmadığıma bu konu ile ilgili hiç bir araştırma ve tecrübem olmadığı kanısına nereden vardın ? Web sitesi kodlayamadığım için bu işten anlayan birini sormamdan yaptığın çıkarım bunlarsa yemin ediyorum harcanıyorsun buralarda.
Abicim bunlar varsa tamam diyorum olur diyorum yoksa uğraştırma parana yazık diyorum yaparım diyende dolandırır seni diyorum bunu anlamıyorsun

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Hocam e ticaret sitesi için bu şartlar gerek adama koy diyorum önüme gelsin öğrenci evimize 1 hafta da misafir edelim gözünün önünde yapalım herşeyi biz 3 kişi bu bölümü okuyoruz göründüğü gibi şeyler değil tamam ilegal yaparsın ona birşey demem ben yasal yolları anlatım abimize anlamak istemedi
tlflarınızı alın özelden , konusun daha iyi anlaşırsınız ... yazısmada bazen yanlış çıkarımlar olabiliyor .malesef

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
SİNİRLENME BENCE BEN KONUYU VE YAZISMALARINIZI TAM OKUMADIM .AMA BOOKIE ARKADASIMIZ KONUSMALARI VE YAKLASIMI DUZGUN BIR ARKADASIMIZ BENIM GORDUGUM ... SIZ SUAN BIRBIRINIZI YANLIS ANLIYORSUNUZ BNCE ...
Onu anlatmaya çalışıyorum ben web sitesi kodlatmak istiyorum eticareti filan boşverin bu işi freelance yapabilecek biri varsa hem ben düşük maliyetle yaptırmış olurum hem arkadaş para kazanır diye yazdım konunun özeti bu zaten vazgeçtim istemiyorum dışarda 1000 tl fazla verir yaptırırım hala bana e-ticaretin ne olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. Hepsini geçtim benim e-ticaret ile alakalı tecrübem olmadığı kanısına kim nereden vardı onu zaten hepten merak ediyorum

Saiteraslannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
349
63
tlflarınızı alın özelden , konusun daha iyi anlaşırsınız ... yazısmada bazen yanlış çıkarımlar olabiliyor .malesef
Özelden skypesini attı ben öğrenciyim bu sene mezen olcam dürüst biri ise zaten evime de davet eder herşeyi onada anlatırım parasına değilim ben yarın öbürgün işe girecem bari su projede adım var diye cv ye yazarım diye bu kadar şey ettim ama maddi manevi zor şartlar sadece abimize bubu kaldıracak gücü var mı diye sordum aslında

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Onu anlatmaya çalışıyorum ben web sitesi kodlatmak istiyorum eticareti filan boşverin bu işi freelance yapabilecek biri varsa hem ben düşük maliyetle yaptırmış olurum hem arkadaş para kazanır diye yazdım konunun özeti bu zaten vazgeçtim istemiyorum dışarda 1000 tl fazla verir yaptırırım hala bana e-ticaretin ne olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. Hepsini geçtim benim e-ticaret ile alakalı tecrübem olmadığı kanısına kim nereden vardı onu zaten hepten merak ediyorum
ARKADAS OLMADIGINI DUSUNUP BILGI VERMEK ISTEMIS OLABILIR ,IYI NIYETLI OLARAK .SONUC ALABILIYORSANIZ TEL.LERI ALIP CANLI GORUSUN DERIM :)

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Abicim bunlar varsa tamam diyorum olur diyorum yoksa uğraştırma parana yazık diyorum yaparım diyende dolandırır seni diyorum bunu anlamıyorsun
Tamam arkadaşım bende sana aynı şeyi söylüyorum ben sadece web sitesi kodlatmak istiyorum gerisi bana ait riskide bilmemneside bende zaten bu işi yapacak arkadaşa parasını peşin vermeyeceğim gibi tabikide bir araya gelmemiz gerekecek ne istediğimi tam olarak anlatmam için dm den yazıyorum skype eklermisin beni bi konuşalım

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Özelden skypesini attı ben öğrenciyim bu sene mezen olcam dürüst biri ise zaten evime de davet eder herşeyi onada anlatırım parasına değilim ben yarın öbürgün işe girecem bari su projede adım var diye cv ye yazarım diye bu kadar şey ettim ama maddi manevi zor şartlar sadece abimize bubu kaldıracak gücü var mı diye sordum aslında
SIZ ORTA YOLU BULURSUNUZ . YANLIS ANLASTIK DESIN BIRINIZ YTRLI ...ARKADASLAR

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
SAKINCE ORTA YOLU BULMANIZA SEVINDIM ... NE USTUNE OLACAK ARKADASIM SİTEN ... URUNLER NEDIR ?

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Eyvallah bu işler nasip kısmet tutturursak göğsünü gere gere yazarsın bu projede imzam var diye tutturamazsak yine yazarsın web sitesini ben yazdım on numara site yaptık ama adam tutturamadı battı diye :)

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
SARISININ ADI ESMERIN TADII .BU LAF BOSA SOYLENMEMIS ... GELSIN BREZILYALILARRR
He ya şu rio karnavalına gidemeden ölürsem çok üzülücem :) Millet alkol uyuşturucu sex çemberi içerisinde sokaklarda takılıyormuş o derece bizim gördüğümüz geçit kısmı hikayesiymiş :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
He ya şu rio karnavalına gidemeden ölürsem çok üzülücem :) Millet alkol uyuşturucu sex çemberi içerisinde sokaklarda takılıyormuş o derece bizim gördüğümüz geçit kısmı hikayesiymiş :)
oraya degıl merkeze in delıler gıbı takıl ... tutarsa e ticaretin gidersin ... bnıde al ...yazarsın buradan :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
BAVUL VE CONDOMLAR HAZIR ... MILLET DEPREM CANTASI YAPAR ,BNDE SEX CANTASI VAR HAZIR :)

gmler1996

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
211
80
28
Çok basit tarif ettim e-ticaret sitesi bu kadar basit e ticaret ne demek web sitesi üzerinden ürün satıcam demek sipariş alıcam demek bu tarz bir siteyi yazabilecek biri lazım. Kimene benim ne satacağımdan ne alacağımdan vergi levhamdan bilmemnemden. o web sitesi kurması hazır scriptlerle 1 dakika ama benim istediğim farklı o yüzden kod yazacak birini sordum ama zaten vazgeçtim veririm 1000 TL fazla gider dışarda yaptırırım
yav kardeşim kumar bagımlısı forumunda ne anlatıyon senin cevapları okudumda gulmekten oldum sen diyon ankara adam diyo gtm kara allah askına burası yeri deyilki bunlara ozel forumlar var oraya git orda konu ac kumarbaz adama scprint hazırla diyon adamdaki zihniyet senin para lafını goruyor aha para bu forumda yuzde 80 beyşnsız gezer