Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Wolbet 20 FreeSpin veya 10 TL Deneme Bonusu

graphistm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
938
261
63
ne mobilden ne de masaüstünden oyun açılmıyor..

ekselans68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
55
28
Reel Rush'a da diğer 2 olanına da girilmiyor. Başka oyunalara giriyor ama.

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Kod hâlâ geçerli almayan varsa alsin. Ama oyun açılmıyor su an kimsede. Düzelir sabredin.

ekselans68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
55
28
Acaba yanlışlıkla mı gönderdiler kodu da oyunu askıya aldılar (?)

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,557
4,803
113
Muslukları kisiyolardir o yüzden askidadir oyun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
6 lira verdi çevrimlimi bu yoksa spor oynayabiliyormuyuz

ekselans68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
149
55
28
Eda
Support Agent

Ad Soyad:

Daha fazla göster
Eda 15:56
WolÇark aktif edilmiştir. Yatırım yapın, çarkı çevirin ve ödülleri kazanın. Papara min. 20 TL Banka Havalesi ile min 50 TL , Cmt Cüzdan ile min 50 TL yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güncel adreslerimizden ve sürpriz promosyonlardan faydalanmak için bizi telegramdan takip ediniz t.me/wolbetofficial Wolbet Canlı Yardım Servisine Hoşgeldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Yavuz 15:57
Eda hanım Merhabalar

Reel Rush oyununa girilemiyor

Teknik bir soryn mu var acaba?
Eda 15:58
İlgiliniz için teşekkür ederiz bonus maksimum katılımcıya ulaşmış ve sona ermiştir. Kullanılmayan freespinler otomatik olarak pasif duruma geçmiştir. Telegram adresimizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalarak gelecek bonuslardan haberdar olabilirsiniz
Yavuz 15:59
Nasil2ya.

Ben kodumu girdim ve başarılı dedi.

20 dakikadır oyuna giremeiyorum
Eda 16:00
Mevcut oyun kısa süreli bir bakım çalışmasına alınmıştır ve bonus sona erdiği için freespinler aktif durumda değildir
Yavuz 16:01
Kodu şimdi girsem girmeye calissam hakli olabilirsiniz. Ama ben tam 2t dakika önce girdim ve başarıyla spinim tanımlandı.
Eda 16:01
Yavuz bey kodun girilmesi yeterli değildir kodun girilmesi ardından maksimum katılıma ulaşmadan freespinlerin kullnılmış olması gerekmektedir
Yavuz 16:02
Ama benden sonra girenlerden oynayabilrn oldu?!
Okundu
Eda 16:02
Mevcut oyun bakım çalışmasına freespin kampanyasının sona ermesi ardından alınmıştır Yavuz bey

Doktor06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
474
199
43
Meraba beyler konu acamadım burdan yazdım 5bests724 adlı site 25 tl deneme bonusu var aldım cevrdim 1.80 üstü 5 kez cevrim bonus 250 cekim anapara 100 yatırım var kazanırsan toplam 350 yatırım yapılır mı
Ben çevirdim kardeşim 250 çekim verdim 100 yatırımla , sadece hafta içi ödeme yapıyorlar

ertan410

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
1
Pazartesi ve perşembe günü üye olanlara veriyormuş 10 TL deneme bonusunu boşa üye olduk şartları okumadan