Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Beklemede xmen7772 / Canlı Kuponlar

xmen7772

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,086
5,361
113
olaya bak ya valla bu kadın milletini çözene aşkolsun ha akşam hanımdan borç aldık kupon yaptık işte şimdi su içmeye kalktı ne oldu tuttumu kupon diyor :) hahaha aybaşında maaşı alıp harçlığımı ayırıp eline sayıyoruz haha borç isteyince unutmuyorlar anasını satayım ne diyeyim şimdi ben dur papara gönder diyeyim anlarsa hahahahaaa :)

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
olaya bak ya valla bu kadın milletini çözene aşkolsun ha akşam hanımdan borç aldık kupon yaptık işte şimdi su içmeye kalktı ne oldu tuttumu kupon diyor :) hahaha aybaşında maaşı alıp harçlığımı ayırıp eline sayıyoruz haha borç isteyince unutmuyorlar anasını satayım ne diyeyim şimdi ben dur papara gönder diyeyim anlarsa hahahahaaa :)
Ahahahhahahahaha.Abi şükret en azından yenge kupon yapmana bir şey demiyor :D

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
genelde tefeci oluyolar knka ne verdiysen 2 katı :D

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
bayram bildi :D bugunde cok sukur rulet oynamadan gecmedik :D bayram kardeşim olmuyorsa zorlamıcan dimi

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Allahını seven kupon paylaşssın