Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Xslot | 150₺ veya 150 FreeSpin Deneme Bonusu Çevrimsiz / Yatırım Şartsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,776
151,161
113
1702058258316.png

NASIL YARARLANILIR?

• Yeni üyelerimize özel üyelik bonusundan her üyemiz bir defa 150₺ veya 150 Freespin olarak faydalanabilir.
• 150₺ veya 150 Freespin üyelik bonusunun çevrim ve yatırım şartı bulunmamaktadır.
• Bu promosyondan faydalanabilmek için üyeliğinizi oluşturduktan sonra telefon doğrulama işlemini tamamlamanız gereklidir.

BONUS KURALLARI

• Deneme bonusu alırken XSLOT sizlere 150₺ ya da 150 Freespin olmak üzere 2 ayrı seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden herhangi bir tanesini alabilirsiniz.
• Üyelik bonusu ile dilediğiniz alanda oyunlara katılım sağlayabilirsiniz.
• Almış olduğunuz deneme bonusunun herhangi bir çevrimi bulunmamaktadir.
• Almış olduğunuz Bonus ile bakiyenizi 2000₺ yaptıktan sonra 200₺ veya Bakiyenizi 3000₺ yaptıktan sonra 300₺ olarak çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz, bu işlemden sonra arkada kalan bakiye silinecektir. Yatırım yaparak güncel promosyonlardan yararlanabilirsiniz.
• Çekim talebinizi Havale (EFT) olarak oluşturmanız gereklidir. Kalan tutar çekim işleminde bakiyenizden kaldırılır.
• Bonusun geçerlilik süresi yedi (7) gündür. Geçerlilik süresi biten bonus ve kazançları geçersiz sayılır.
• Bu promosyondan aynı cihazdan ve IP adresinden açılmış hesaplar, aynı isim soy isimle yeni oluşturulmuş hesaplar faydalanamaz.
• Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise bonus ve kazançları geçersiz sayılır ve mevcut bakiyesi silinir.

GENEL ŞARTLAR

• Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
• XSLOT herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da hiç bir gerekçe göstermeden iptal etme hakkını saklı tutar.
• Herhangi bir anlaşmazlık durumunda XSLOT tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

-- Xslot Üyelik ve Giriş İçin Tıklayınız --

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
Başkan ben daha önce üye oldum ip demişlerdi. Tek bağlantı kullanıyorum alma şansımız var mı deneme. ?

keriz6707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
495
83
İlk kez üye oldum şimdi burdan çoklu üyelik deniliyor yatırım bonuslarına yönlendiriyor bu da kanıtı

Ekli dosyalar

keriz6707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
495
83
Sanki yalan söyleyeceğim daha hesabı bile aktive etmeden bu söylendi

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
Bana yine ip dedi canlı destek . Daha önce bonusu kullandınız diyor multi hayatımda açmadım. Neyse ya kendileri bilir

keriz6707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
495
83
Yatırım yapacaktım iyi ki yapmamışım slotları nasıl diye bakmak için talep ettim neyse vardır bir hayır

Son düzenleme:

keriz6707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
495
83
Dur bakalım daha kaç kişiye aynı şeyleri söyleyecekler baştan güven kaybettiler vallahi buraya 1 tl bile yatırmam

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
Siteyi kötülemek olmasın ama kendi ayağına sıkıyor şu an

smok3rtr

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
94
25
18
ilk çıktığında slotları kotuydu bu sitenin suan ne halde bilmiyorum l

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Xslot çekim paylaşımı
Kullanıcı adı :YusufaIMG_4636.png

metek21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
276
85
28
Ekli dosyayı görüntüle 434739

NASIL YARARLANILIR?

• Yeni üyelerimize özel üyelik bonusundan her üyemiz bir defa 150₺ veya 150 Freespin olarak faydalanabilir.
• 150₺ veya 150 Freespin üyelik bonusunun çevrim ve yatırım şartı bulunmamaktadır.
• Bu promosyondan faydalanabilmek için üyeliğinizi oluşturduktan sonra telefon doğrulama işlemini tamamlamanız gereklidir.

BONUS KURALLARI

• Deneme bonusu alırken XSLOT sizlere 150₺ ya da 150 Freespin olmak üzere 2 ayrı seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden herhangi bir tanesini alabilirsiniz.
• Üyelik bonusu ile dilediğiniz alanda oyunlara katılım sağlayabilirsiniz.
• Almış olduğunuz deneme bonusunun herhangi bir çevrimi bulunmamaktadir.
• Almış olduğunuz Bonus ile bakiyenizi 2000₺ yaptıktan sonra 200₺ veya Bakiyenizi 3000₺ yaptıktan sonra 300₺ olarak çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz, bu işlemden sonra arkada kalan bakiye silinecektir. Yatırım yaparak güncel promosyonlardan yararlanabilirsiniz.
• Çekim talebinizi Havale (EFT) olarak oluşturmanız gereklidir. Kalan tutar çekim işleminde bakiyenizden kaldırılır.
• Bonusun geçerlilik süresi yedi (7) gündür. Geçerlilik süresi biten bonus ve kazançları geçersiz sayılır.
• Bu promosyondan aynı cihazdan ve IP adresinden açılmış hesaplar, aynı isim soy isimle yeni oluşturulmuş hesaplar faydalanamaz.
• Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise bonus ve kazançları geçersiz sayılır ve mevcut bakiyesi silinir.

GENEL ŞARTLAR

• Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
• XSLOT herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da hiç bir gerekçe göstermeden iptal etme hakkını saklı tutar.
• Herhangi bir anlaşmazlık durumunda XSLOT tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

-- Xslot Üyelik ve Giriş İçin Tıklayınız --
bu site kadar dolandırıcı bir site görmedim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...