Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Xslot - 75₺ & 75 FreeSpin Deneme Bonusu

selmancini

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
88
28
Arkadaşlar site açıldı üye oldum 75₺ deneme bonusuyla bakiyemi 1000₺ yaptım 200₺ havale eft ile cekim talebi verdim 10 dakikada paramı ödediler site yeni olmasına rağmen sağlam gibi ben memnumum sizlerde gönül rahatliğıyla uye olun deneyin derim herkeze bol şans

Kralmavi6161

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
75
28
Arkadaşlar site açıldı üye oldum 75₺ deneme bonusuyla bakiyemi 1000₺ yaptım 200₺ havale eft ile cekim talebi verdim 10 dakikada paramı ödediler site yeni olmasına rağmen sağlam gibi ben memnumum sizlerde gönül rahatliğıyla uye olun deneyin derim herkeze bol şans
Sende işine gelince site iyi işine gelmeyince devamlı çamur atanlardansın

Adana0101

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
4
3
Link atarmısin sana zahmet

selmancini

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
88
28
Sende işine gelince site iyi işine gelmeyince devamlı çamur atanlardansın
ulan antilop adamlar 5 aydir siteyi açacaklardi secimi bekliyor heralde dedim sec bitti adamlae siteyi acti ne dersem dogru cikti bekledigime degdi 200 liramida cektim.herkez oynasin.kazansin diye paylastim.seni rahatsiz eden ne aq

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Slotları yavaş cacık site bundan iyi siteler var benim kupon leverkusen alta kaldı çekim vermedim henüz

selmancini

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
88
28

Alperto07

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17
3
3
Arkadaşlar site dolandiricidir üye olmayın 200 TL odemeyi yapmadılar siteyi sizde bildiğiniz gibi kaç aydır acamadilar birde bana birden fazla üyeliğiniz var dediler sanki site aylardır yıllardır acıkmış ta birden fazla üyelik yapmışım çok komik ve saçma bir açıklama idi sakın yatırım yapmayın

Ekli dosyalar

selmancini

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
173
88
28
Arkadaşlar site dolandiricidir üye olmayın 200 TL odemeyi yapmadılar siteyi sizde bildiğiniz gibi kaç aydır acamadilar birde bana birden fazla üyeliğiniz var dediler sanki site aylardır yıllardır acıkmış ta birden fazla üyelik yapmışım çok komik ve saçma bir açıklama idi sakın yatırım yapmayın
benim parami odediler kanka
sana niye odemediler bilmiyorum inanki

rabnevar96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
543
199
43
freespınler hangı oyunda ve en yuksek bet hangısı

Alperto07

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17
3
3
benim parami odediler kanka
sana niye odemediler bilmiyorum inanki
Dedikleri şey daha önceden üyeliğim varmis lan daha siteyi ne zaman açtınız mallar desem haklı miyim değil miyim? Şaka gibi ya 200 TL yi odeyemeyecek adamlar site açmış ama 200 lira için 200 musteri kaybederler kendileri bilirler sikayetvar a ve buraya attim bunlara yatırım yapmasın kimse diye....