Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin xxberk764 / 90 da Yandı

Kupon Miktarı
30
Kupon Oranı
16.705

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
:(Screenshot_20201228-205046_Chrome.jpg

Kupon miktarı 30₺
Kupon oranı 16.705
Kupon kazancı 501.15₺

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Bursa lanet takım senin kadar değişiği yoktur yemedi yemedi 90 da yedi ulan kaç oran vardı be tüh
Bursali olarak bursaspor dan ben hayir gormedim sizin gormemeniz normaldir. Lanet takim tam lanet.gereksiz yerr sacma sapan bir yere stad yaptilar daha bitmemis stad yiginla.borcu var.bi gun elektrigini keserler hi gun blmem.ne. her tarafiyla rezil işte

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Bursa lanet takım senin kadar değişiği yoktur yemedi yemedi 90 da yedi ulan kaç oran vardı be tüh
Bursali olarak bursaspor dan ben hayir gormedim sizin gormemeniz normaldir. Lanet takim tam lanet.gereksiz yerr sacma sapan bir yere stad yaptilar daha bitmemis stad yiginla.borcu var.bi gun elektrigini keserler hi gun blmem.ne. her tarafiyla rezil işte

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
😂😂 beni bugün büyük yaktı bi kupon da ikinci yarı burada birinde handikap dedik 90 da yaktı yolu 3.lig olsun tosunlar orayı haketti