Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin xxberk764 / İlginç Bir Gece

Kupon Miktarı
30
Kupon Oranı
34.686

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Aptal puşt 18 de kalmış sabonis beni çok yaktı bilerek oynamadikca oda inadına atiyor

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Gardasim valla üzüldüm kıl payı gitmiş güzel oran yakaliyormussun da dasida var işte hep biseyler ters gidiyor gidiyorda bende cozemedim

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Gardasim valla üzüldüm kıl payı gitmiş güzel oran yakaliyormussun da dasida var işte hep biseyler ters gidiyor gidiyorda bende cozemedim
Surekli böyle ki bi gece sabonis yaktı ondan önce lavine yaktı ondan önce aldridge yaktı bakalım

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,620
150,872
113
Geçmiş olsun.
Sabah kalktığında ilk siteye girip bakiyeye mı baktın yoksa tek tek maçları acip istatistikleremi?
Ya da bastan sona uyumayip takip mi ettin hepsini
Güzel bakış açısı
Olasılık % lerini alalım dost :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,712
113
Geçmiş olsun.
Sabah kalktığında ilk siteye girip bakiyeye mı baktın yoksa tek tek maçları acip istatistikleremi?
Ya da bastan sona uyumayip takip mi ettin hepsini
Ben genelde kupon yapıp uyuyunca maçkoliğe giriyorum sayfayı yavaş yavaş aşağı indirip kalbi hızlandırıyorum öyle bakıyorum skorlarla :D

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,859
15,693
113
Güzel bakış açısı
Olasılık % lerini alalım dost :)
Yüklü miktar girdiysem kronolojik sıraya göre tek tek bakıyorum. Gerçi genelde yukluleri uyku vaktimde oynamam.

Az-orta halli ise kuponum siteye girip direk bakiyeye bakıyorum.
Betco sitesiyse sağ elimle k.adi ve bilgileri yazan yer tam load yapasıya kadar kapatıyorum. Daha sonra ise sağ elimi çekip direk bakiyorum😂😂

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Yüklü miktar girdiysem kronolojik sıraya göre tek tek bakıyorum. Gerçi genelde yukluleri uyku vaktimde oynamam.

Az-orta halli ise kuponum siteye girip direk bakiyeye bakıyorum.
Betco sitesiyse sağ elimle k.adi ve bilgileri yazan yer tam load yapasıya kadar kapatıyorum. Daha sonra ise sağ elimi çekip direk bakiyorum😂😂
Yemin ederim aynisini yapıyorum kuponu açana kadar bakiyete bakmiyom hatta kupon en üstte olduğu için tek gozumu kapatıyorum kaybetti kazandı görmeyim diye kısık gozle tıklamayla çalışıyorum

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,859
15,693
113
Yemin ederim aynisini yapıyorum kuponu açana kadar bakiyete bakmiyom hatta kupon en üstte olduğu için tek gozumu kapatıyorum kaybetti kazandı görmeyim diye kısık gozle tıklamayla çalışıyorum
Herkes öyle yapıyor çünkü 😂

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,455
113
Ben bu konuda kendimi nadir saniyordum degilmisim 😁😁