Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yağmur Duası

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
781
113
Beyler aranızda inanan vardır inanmayan vardır herkese saygım var, bende çok aşırı inançlı biri değilimdir fakat 1 saat önce falan çok sıcaktan dolayı yağmur yağsın diye çok içimden gelerek dua ettim, inanmazsınız gökte tek bir bulut yokken şuan rüzgarlı şekilde yağmur yağıyor, aşırı şok içindeyim.

gokcen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,519
1,006
113
Beyler aranızda inanan vardır inanmayan vardır herkese saygım var, bende çok aşırı inançlı biri değilimdir fakat 1 saat önce falan çok sıcaktan dolayı yağmur yağsın diye çok içimden gelerek dua ettim, inanmazsınız gökte tek bir bulut yokken şuan rüzgarlı şekilde yağmur yağıyor, aşırı şok içindeyim.
Allah kabul etsin
Bayram bonusuda isteseydin

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Her kurban bayramında olduğu gibi bu bayramda hava seriinler ve yağmur yağar allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun hayırlı cumalar

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Sene 2002 köydeyiz yağmur yağmıyor ikitane kurbanlık kesip bir tepeye çıktık köylüyle beraber kurban kesildi yağmur duası edildi 10 dakika sonra gök delindi Bu bir kere değil 3 kere geldi başıma ateist varsa açıklasın

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,578
934
113
Bnde yagmasin diye dua ettim
Konum Edirne

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Ankara 45 dereceden şimşek çakar moda geçti

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,296
494
83
dizlerin ağrıyormu knk 🤣🤣
bereketli olsun 🙏

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,120
2,508
113
Nasıl dua ettiysen burayada yağdırdın

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,901
5,667
113
bizim burada akşam dokuzda iyi yağmur yağacak diyor hafif bulutlandı bakalım yağması şart pas geçerse s.ctık ilerleyen günlerde yağmur ihtimali bile yok :)

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,620
5,173
113
Kral sagol burayada yagacak konyada da kapali hava

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,843
15,285
113
Sene 2002 köydeyiz yağmur yağmıyor ikitane kurbanlık kesip bir tepeye çıktık köylüyle beraber kurban kesildi yağmur duası edildi 10 dakika sonra gök delindi Bu bir kere değil 3 kere geldi başıma ateist varsa açıklasın
Gülüm açıklardım da ateist değilim o yüzden açıklayamicam