Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Yagunay / Kasa 1K Hedef 4K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Valla :) Cevap vermedim diye sonra bana sallıyor. Bide emri vaki konusuyor ordan bi 55 lira ateşle bakim diye. sanki mecburuz adama göndermeye
Benim pek muhabbetim yoktu alışverişim yoktu dost tanımam etmem yani konusuna beğeni bile atmiyordum umarım kaybetmemiştir ama

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,323
113
Valla :) Cevap vermedim diye sonra bana sallıyor. Bide emri vaki konusuyor ordan bi 55 lira ateşle bakim diye. sanki mecburuz adama göndermeye
Banada benzerlerini yapti hatta daha beterlerini yapmisti.huysuz biri belli bana bi,ac defa sans parasi atmisti toplamda 80 lirami ne ona dedimki bana payfix verparam olunca geri atayim kac kez istedim vermedi sonra muhabbeti kesrim cok uslupsuz konusuyordu, biraz zaman gecdi bayagi kalabalik bi konuya geldi ben sana soyle para attim boyle para attim basladi bidi bidiya dedim payfixyaz atayim kac kex dedim yine diyorum dedim bu seferde istemez sadakam olsun dedi tahrik edici konustu konustu gitti bikac gun sonra gelip bnden 50 lira istedi param yokdu veremedim kufurlu konstu gitti.ben istesem o zaman banlatirdim ama kendi hakine biraktim aonu belliydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...