Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Yalnız Olmak Mı ? Evli Olmak Mı ? Hangisi ?

Hangisi ?

• Yalnız Olup 10.000 TL Maaş Almak

Kullanılan: 257 62.2%
  • Evli Olup 6000 TL Maaş Almak

Kullanılan: 156 37.8%

• Kullanılan toplam oy
    413

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Dışarı çıkmadığın için 2 arkadaşın vardır. Ya da çok darbe yedin bilemem tabii. Sosyalleşmek iyidir. 21 yaşında bi kardeşin olarak tavsiye ederim. Bende senin gibiydim. Sosyal olmak iyi hissettirir
Tercih meselesi diyelim. İnsan kendini iyi hissettiği, mutlu olduğu yeri tercih eder. Ben de böyle mutluyum. Yazarak bazı şeyler tam anlaşılmıyor. Eminim beni tanisaniz bu anlattıklarım dışında biri olduğumu sanirdiniz. Dışardan bakınca mesela tanışınca neseli, mutlu sosyal insan gibi algilardiniz muhtemelen. Yani iki kişiliğim var benim iki tarafıda doğru kullanamıyorum. Sosyallik-yalnızlık arasında arefte bir yerdeyim.

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Bu hayatta sevinç mutluluk adına yaşayıp da görebileceğiniz en zirve nokta evlattir o yüzden evli olmayanlar yada çocuk sahibi olmayanlar bilemezler
Allah inşallah bindiğini herkese tattirir

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
nasıl mutluysan ölesi en iyisi evlenip mutsuz olmaktansa bekar mutluysan öle kal hele bu devirde herşey para olmuş seni parasız sevecek kimse bulamazsın herkes cıkar peşinde eger dogru insanı bulursan evlenip coluk cocuk sahibi olmakta ayrı bişey herkesin vardır yiğeni falan ordan ders cıkarabilir

osmanhamdi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
243
43
Kaynana olduğu sürece yalnızlık iyidir. Ahh kaynana ahh

kahro0101

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
33
18
her kafa yapısı için değişir bu olay bence ama yalnız da geçmez gibi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Şöyle konular açıldıkça beni sıkıntı basıyor 1 senedir 10bin toplayıp oğlumun yanına taşınamadım

Patient

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,763
237
63
kumar ve evlilik ikisi bi arada olmaz bence olursa s.sene biseyin olmaz bom bos yasarsın cingene hayatın olur günlük yasarsın onun için evlilik olucaksa kumar kalmayacak hayatında ancak ozaman evlilik iyi olur

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Tabiki bekar olmak parasından değil sevmediğim bir dünyaya başka birini getirmek ona haksızlık diye düşünüyorum artı veletler x gibidir bilinmeyen büyüdükçe kim bilir ne haltlar yiyecek gerek yok babaaa yanlizlik bana mahsus olsun

uzman34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
937
308
63
Altını fiyatından haberiniz yok sanırım kim nasıl evlenecek

Moderatör tarafında düzenlendi:

horoz3434

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
72
31
18
bende yeni evlenicem evlenmek iyi hoş güzelde nasıl topliycam o kadar parayı hiç bilmiyorum dünyayı istediler :(