Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Yamanbaba / Günün Kuponu

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,560
3,541
113
Sağlık olsun hedefim 50k yarın devam edeceğiz kasamız 50 k görünce 15 kişi değil buradaki destekleyen kardeşlerime TC onaylı olan kardeşlerime admin huzurunda kişi başı 100 tl verelim , 50gb internet sözüm geçerli o kardeşimize bilginiz olsun iyi geceler

Bu arada kaybeden kuponlarım oldu atmadım , kasamız 20,979TL bugün ne kayıp ne kazanç oldu gibi birşey
Sknti yok yaman reis canın sağolsun internette gözüm yok sen kazan yeterli bizde takip ederken egleniyoruz :)

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,512
4,407
113
Sağlık olsun hedefim 50k yarın devam edeceğiz kasamız 50 k görünce 15 kişi değil buradaki destekleyen kardeşlerime TC onaylı olan kardeşlerime admin huzurunda kişi başı 100 tl verelim , 50gb internet sözüm geçerli o kardeşimize bilginiz olsun iyi geceler

Bu arada kaybeden kuponlarım oldu atmadım , kasamız 20,979TL bugün ne kayıp ne kazanç oldu gibi birşey
Sağlık olsun reis ıns yarın toparlarsın yarınki bülten daha guzel

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
@Yamanbaba reis eğer karin iyise bugün çek rahat et kafanı dinle sonra devam edersin
Keşke kaar edebilseydim son kupon gelseydi bugün sadece kaar etmiş olurdum 87k kaybımın 50k sı gelmiş olurdu 37k açık kalırdı bir şekilde kapattırdık :(

Sağlık olsun yarın buradayız

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,512
4,407
113
Şuan 87k içerdeyim

Bugün ne kazanç oldu ne kayıp gibi birşey yarın bu kasayı yükseltelim birlikte maç önerilerinizi alırım sizin için başarım sadece futbol
Reis öneriden yana sıkıntı yok burda herkes mac verir fakat herzaman en iyisi kendi oynadigin vereceğimiz maçtan kaybetmeli istemem hakkımızda hayırlısı olsun

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
Sağlık olsun reis ıns yarın toparlarsın yarınki bülten daha guzel
Aynen haftasonuna iyi bir kasamız var çıkarız evelallah

Bu arada maç kuponu önerisi olan kişilerin kuponu tutarsa kazanç ne olursa olsun %20 sini kuponu kazanan kişiye verelim

Ama rica ediyorum 4-5 oran olacak bir kupon verin ki birşeye benzesin kazancımız

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
Reis öneriden yana sıkıntı yok burda herkes mac verir fakat herzaman en iyisi kendi oynadigin vereceğimiz maçtan kaybetmeli istemem hakkımızda hayırlısı olsun
Hiç sorun değil İnan üzülmem sen iyi bir analiz yap bırak boşver gerisini :)

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,560
3,541
113
Benimde analizlerim iyidir bı kupon yapayim senin icin kafana yatarsa oynarsın :)