Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yapı Kredi ATM Para Yuttu Ne Yapmam Lazım

Tunca54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
952
422
63
Selamın aleyküm arkadaşlar akşam yapı kredi bankasının ATM sinden ziraat bankası kartıma para yatırmak istedim parayı falan aldı sonra kartınızın bağlı olduğu banka ile iletişim e geçin yazdı kartı verdi parayı vermedi hesaba da geçmedi para ne yapmam lazım bilgisi olan varmı ilk defa başıma geldi böyle bişey

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Selamın aleyküm arkadaşlar akşam yapı kredi bankasının ATM sinden ziraat bankası kartıma para yatırmak istedim parayı falan aldı sonra kartınızın bağlı olduğu banka ile iletişim e geçin yazdı kartı verdi parayı vermedi hesaba da geçmedi para ne yapmam lazım bilgisi olan varmı ilk defa başıma geldi böyle bişey
Hemen bankayı arayıp atm bilgisi ver gerisini onlar hallediyor meraklanma işlem saatini unutma

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Akşam oldu bu olay reis henüz aramadım saati falan saniyesine kadar biliyorum fotoğraf çektim
Dostum bu saate kadar neyi bekledin yani anında arasaydın belki bugüne paranı alırdın atmde sıkışmıştır büyük ihtimalle sen ara bankayla konuş hallederle. Merdiven altı site değiller rahat ol paran kalmaz

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
ATM nin bulunduğu şubeye başvur kasa sayımı yapıp verirler

mustafakerim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
420
264
63
Baska bankanın kartı olduğu icin muhtemelen o kartı sana vermeyecekler yenisi talep et,para içinde bankayla gorus atm nin kodunu islem saatini felan dogru soyle 2-3gune öderler. Yazılı olarakda mail at bankaya sikayet kağıdı ver.

Tunca54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
952
422
63
Baska bankanın kartı olduğu icin muhtemelen o kartı sana vermeyecekler yenisi talep et,para içinde bankayla gorus atm nin kodunu islem saatini felan dogru soyle 2-3gune öderler. Yazılı olarakda mail at bankaya sikayet kağıdı ver.
Kartı geri verdi parayı yuttu reis fotoğraf falan çektim kod u ve saati

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,206
2,320
113
Bankayı ara durumu şöyle önce,bankamatik memurları para yuklemeye gelsigi zaman para sayılır,ondan sonra hesabına geçer.gorevli o gün gelirse öğün 1 hafta sonra gelirse 1 hafta sonra geçer hesabına şansına.
Başka banka yazmışsın yandın valla 3 ay surer

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Banka ile iletişime geçeceksiniz

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
903
439
63
Her ATM nin bağlı olduğu bir şube vardır. Müşteri hizmetlerini ara hangi şubeye bağlı olduğunu öğren. Şubeye git mevzuyu anlat. Para grup ATM ye gidip sayım yapar artı eksi hesaplanır senin paran sana dilekçe karşılığı o şubede iade edilir.

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
740
193
43
İş uzun 1 haftaya alırsın en erken, en gecte 15 gün sürer

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,016
5,503
113
ATM'nin kodunu da bildirmen gerekli Müşteri Hizmetlerine. Atm makinasında yazıyor kodunun kaç olduğu onuda almayı unutma.

Atm Kodu
Miktar
Tarih

bunları veriyosun 1 hafta içerisinde iade ediyolar hesabına.

ercnkrsln

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
161
124
43
En az 2 ay ugrasirsin benim garanti yuttu öyle 2 3 aydır ugrasiyorum

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,674
1,715
113
Yapi kredi benimkini yuttu ayni gun dilekce yazdi 15 gunde iaede aldim