Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Yardım? Gürültü yapan komşuyu nereye nasıl şikayet ediyoruz?

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
aynen gardaşım nicki değiştim fotoyuda gecekondu yapacam değiştirmiyor hata veriyor
Gecen gun amcaoglunun dukkandaydim birilerini aradi iki tane cocuk geldi bildigin hippi uni tarzi metalciler ibneler torba tutuyomus bi mal verdiler skak diye dagcan gardas bi dene vallahi adami ucutmakla kalmiyo bi oturusta 4 ekmek yedirdi :D

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
Gecen gun amcaoglunun dukkandaydim birilerini aradi iki tane cocuk geldi bildigin hippi uni tarzi metalciler ibneler torba tutuyomus bi mal verdiler skak diye dagcan gardas bi dene vallahi adami ucutmakla kalmiyo bi oturusta 4 ekmek yedirdi :D
mahallede var gardas elimizin altında ama kafa yapmıyor artık türkiyedeki ticari malların thc oranı düşük bi süre sonra işe yaramıyor.yurt dışında sağlam tohum bankası arıyorum sipariş vercem

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
mahallede var gardas elimizin altında ama kafa yapmıyor artık türkiyedeki ticari malların thc oranı düşük bi süre sonra işe yaramıyor.yurt dışında sağlam tohum bankası arıyorum sipariş vercem
Dagcan yurtdisindan shit diye bisey var hic duydunmu bilmiyom burda en kral yere sordum yok bikac defa denedim ayaktan basliyor direk etkisi

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
Dagcan yurtdisindan shit diye bisey var hic duydunmu bilmiyom burda en kral yere sordum yok bikac defa denedim ayaktan basliyor direk etkisi
yok gardaş bilmiyorum onu öyle uç malzemelerle işim olmaz 1 yıldır ağzıma sürmüyorum başka bir şey.yeni toparladım kendimi

cafer0618

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
307
32
28
gardas aynı dert bende de vardı üstteki evi bi kebabçının çalışanları için tutmuşlar 6-7 tane azman kalıyor adanalı özbek karışık kalıyorlar bunlar gece 3 te yürüyen çamaşır makinesi çalıştırıyolar evde zıplıyor sanki 2 de camdan aşağıya kusuyor adam güreşiyolar bağırışıyolar filan.rahat bi 20 defa uyardık çözülmedi sorun 2-3 defa zabıtayı aradık geldi yine çözülmedi 2-3 defa polisi aradık geldi yine çözülmedi cimere yazdık yine çözülmedi.En son yapacak bişey kalmayınca makineyi aldım evi bastım korkudan misafirlerine açtırdılar kapıyı içeri girdim herkes yalvarmaya özür dilemeye başladı.Ve mutlu son.o günden beri ne ses var ne gürültü.
Ben bile korktum haa

hamuka

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
219
45
28
Aga hollandada bi coffee shop vardı adını unuttum hatırlarsam atıcam sana onlar jamaica melezi vb. Acayip tohumlar hediyelik satıyorlardı böyle bir cd kabı gibi birieyin içerisinde 15-20 tohum hepside farklı türden hepsininde acayip acayp isimleri vardı yok shark yok jamaican crazy vb. Diye de aklıma gelmiyor bir türlü ismi

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,828
629
113
ulan valla aynı dert bendede var ..üst katta suriyeliler oturuyor sesden duramıyoz ..uyardım kac kere pasta getiriyolar sürekli cocuk yaramaz söz geciremiyoz diyor ..tamam da sabırda bi yere kadar ne yapacagımızı bizde bilemedik adamlarda iyi ..

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
Aga hollandada bi coffee shop vardı adını unuttum hatırlarsam atıcam sana onlar jamaica melezi vb. Acayip tohumlar hediyelik satıyorlardı böyle bir cd kabı gibi birieyin içerisinde 15-20 tohum hepside farklı türden hepsininde acayip acayp isimleri vardı yok shark yok jamaican crazy vb. Diye de aklıma gelmiyor bir türlü ismi
gardas orda var ama orada satılıyor sadece buraya yollamıyorlar.t-kush ak47 filan çeşit çok.bi tane tohum bankası vardı resmi güvenilir onu kapattılar şimdi 2 3 kişi bireysel satış yapıyor ama onlara da güvenmiyorum 6-10 dolar arası fiyatı var 10 tane alsam zaten 500 lira yapar techizat filan 1000-1500 lirayı buluyor