Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti yasyn55 / Kombine

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.00

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,951
6,742
113
Yav sıkıntılı artık hiç muhattap olmuyorum yoksa bizim şehire taşındı sitelerden adresini bulur yarım saatte paketlerim de değmez vallahi 😄
O herkese salça oluyor diye uğraştım onunla. Onu bir yakalarsam çok kötü olacak. Forumda 6 senedir varım bunun gibi embesilini görmedim. Bize bırakmadan sen kır kafasını ücretini aramızda toplar göndeririz sana 🤣🤣🤣

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,970
10,716
113
O herkese salça oluyor diye uğraştım onunla. Onu bir yakalarsam çok kötü olacak. Forumda 6 senedir varım bunun gibi embesilini görmedim. Bize bırakmadan sen kır kafasını ücretini aramızda toplar göndeririz sana 🤣🤣🤣
Bunun kafasında birisi çalışıyordu eski iş yerimde o aklıma geliyor yazık diyip geçiyorum hiç muhattap olmaya gerek yok. Modlara söyleriz bu forumun huzurunu bozuyor banlanmazsa biz girmeyiz foruma diye

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,951
6,742
113
Bunun kafasında birisi çalışıyordu eski iş yerimde o aklıma geliyor yazık diyip geçiyorum hiç muhattap olmaya gerek yok. Modlara söyleriz bu forumun huzurunu bozuyor banlanmazsa biz girmeyiz foruma diye
Bunun banlanmaya değil dövülmeye ihtiyacı var dost. 😁😁 neyse başım ağrıdı ben biraz kestireyim. İyi sabahlar dost