Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Yatirimsiz 5 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan5948

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
284
22
18
Bn alamadım kullanıcı adımı yazsam halledermisin

Smt54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
145
24
28
Sen direk eklesene o zaman niye uğraştırıyırsun milleti 15 dakikadır canlı destek açılmıyor

Kaan5948

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
284
22
18
Bana eklenmedi kullanıcı adım kaan5948

Onurakn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
3
8
Arkadaşlar yoğunluk varmış canlı destek sırayla herkese ekleyecekmis bilginiz olsun biraz sabir

Onurakn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
3
8
bu site para falan vermez
Karalamak kolay kardeşim nerden biliyorsun para vermeyeceklerini emin ol suan bir sürü insan uye olup baglanmistir canlı desteğe kuyruk olması normal sadece biraz sabır bu arada etkinlik 00.00 da bitecek bilginize

Smt54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
145
24
28
Canlı destek slm bile vermiyo amk bonus mu verir :) daha bitane bonus alan çıkmadı yine kekledin milleti helal sana

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,110
4,353
113
Ulan adama ne dert yaniyorsunuz adam iyilik yapmis yatirimsiz 5 tl daha ne istiyorsunuz adam sitenin adami olsa ne olur olmasa ne olur dene şansını yoluna git ya admin sanada hayret ediyorum ben nezaman acilan konulara girsem illa bir kaç densiz terbiyesizlik yapiyor

forzasivas588

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
386
173
43
Yoğunluktan dolayı kullanıcı adlarınızı aktarmanız durumunda 5tl şans bonusunuz 1 saat içerisinde hesabınızda olacaktır gecikmeden dolayı kusura bakmayınız lütfen böle söledı beklıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...