Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yeni Faturasız veya Faturalı Hat Hk.

Uscenk

::;;??))((//
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,726
1,025
113
Merhaba arkadaşlar Vodafone dan bir hattım icralık. Turkcell kullanıyordum ödeyemedim kapandı. Yeni faturasız veya faturalı hat alabilir miyim bilgisi olan faturalı vermiyorlar sordum

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Merhaba arkadaşlar Vodafone dan bir hattım icralık. Turkcell kullanıyordum ödeyemedim kapandı. Yeni faturasız veya faturalı hat alabilir miyim bilgisi olan faturalı vermiyorlar sordum
Faturasızda Bimcell den başkasından alamazsın kırmızı çizgi çekmşşyir Vodafone Turkcel de görüp oda vermez sadece Bimcell verir, aynısını yaşadım şuan hattım Bimcell ve inanılmaz çekiyor

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Benimde öyleydi gittim aldım hende faturalı sana nasıl vermediler

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Vodafoneda 5 faturalı hat borcundan kapalı 30-35 k en son borç vardı Turkcell 4-5k civarı faturalı hat telekomsa o civar bişey faturalı hatlardan icralık oldu alayı faturasız hat açtım yıllardır kullanıyorum

Honka04

Maymun Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,363
1,712
113
Faturasız hat alabiliyorsun bro icralık olsan da olmasanda alamazsın diyenlere kulak asma

Ahmettatlici

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
284
83
İcralık olduyssn bir firmadan diğerleri görüyor vermiyor ancak faturasız alabilirsiniz 500 TL faturasız hat içinde 750 dk 15 GB internet var

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,868
5,987
113
Faturasızda Bimcell den başkasından alamazsın kırmızı çizgi çekmşşyir Vodafone Turkcel de görüp oda vermez sadece Bimcell verir, aynısını yaşadım şuan hattım Bimcell ve inanılmaz çekiyor
Faturasız hattı kim diyor icralık olan alamaz diye yıllardır 3 operatöre de icralık borcum var hepsinden de istediğim zaman faturasız hat alıyorum faturalı vermezler sadece

Uscenk

::;;??))((//
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,726
1,025
113
Vodafoneda 5 faturalı hat borcundan kapalı 30-35 k en son borç vardı Turkcell 4-5k civarı faturalı hat telekomsa o civar bişey faturalı hatlardan icralık oldu alayı faturasız hat açtım yıllardır kullanıyorum
Bim aldım 370 TL reis. Diğerlerine bakmadım korkudan 😂

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Faturasız hattı kim diyor icralık olan alamaz diye yıllardır 3 operatöre de icralık borcum var hepsinden de istediğim zaman faturasız hat alıyorum faturalı vermezler sadece
En son ne zaman aldın Hocam ?