Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Yeni Sponsorumuz ⭐️Stake.com⭐️

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Vpn yokki giremiyoruz, şunun ekran resmini atında gözümüz gönlümüz açılsın

stephenking14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
704
413
63
Hollanda amerika vpn ile bağlanmıyor bide ülke ülke denemek gerekecek direk link olsa daha iyi burada adamlar holladadan amerikadan oyuncu kabul etmiyor Türkiyeden alıyor ilginç 🤨Screenshot_20211129-150623_Chrome.jpg

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Merhaba sevgili yönetici. Size bir maruzatım olacak. Milyoner190.com sitesi tarafından dolandırıldım. 1900 TL çekimimi hiçbir gerekçe göstermeden göndermiyorlar. Hatta bırakın 1900 ü ana paramı bile göndermiyorlar. Nasıl hakkımı arayacağımi bilmiyorum. Ne olur bu konuda bana yardımcı olun.
Dostum buraya sponsor değil dediğin site yardımcı olmazlar bide sen o parayı unut bence bu site hakkında buraya 100 den fazla şikayet konusu açılmıştır daha parasını alanı görmedim geçmiş olsun

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,911
2,912
113
Site efsane bişey 1 dk da 100 dolar yolladı 30 dolar değerinde koin yatırmıstım cok hızlı site VPN ile kullanıyorum ama cok iyi siteymiş

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,911
2,912
113
Vbet diye övünüyordum ama vbeti bırakıyorum zaten vbette de sadece kayıp bonusu vardı burda almasamda olur

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
ya super bır sıte ama bu vpn ıle gırme ısı kotu hız cok dusuyor bırak slot oynamayı sıteyı acarken bıle 20 dk gecıyor bu vpn ısıne bır care bulunsa bu sıteden baska yerde oynamam herhalde

LoserLexa

Kartlara fısıldayan adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
810
494
63
Aktif olarak vpn ile oynayıp yüklü çekim yapanlar var mı?