Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Yesbet 150 FreeSpin Deneme Bonusu

Barakuda09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,102
1,774
113
Böyle saçma sapan kural mi olur yazıklar olsun kimse üye olmasın o kadar çabaladım kaç kere kasa 200 e düştü toparladım
Bu ceken arkadaslarda bir ekran resmi atsa keske sitenin lisansi falan yok dost gecmis olsun okadarda ugrasmissin

Saldiray04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
709
237
43
Arkadaşlar burda paylaşılan sitelere çoğu arkadaş gibi üye olup şansımı deniyorum.38 yaşındayım site adamı olmadım keşkem olaydım ek iş olurdu paranoyak davranmaya gerek yok çektik dedik ss isteyip garip tavırlara gerek yok inanmamakta üye olmamakta bi seçenek kimseye doğrulatmaya gerek yok insanlara inanmak gerekScreenshot_20231001-164629_Chrome.jpg

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
465
158
43
Arkadaşlar burda paylaşılan sitelere çoğu arkadaş gibi üye olup şansımı deniyorum.38 yaşındayım site adamı olmadım keşkem olaydım ek iş olurdu paranoyak davranmaya gerek yok çektik dedik ss isteyip garip tavırlara gerek yok inanmamakta üye olmamakta bi seçenek kimseye doğrulatmaya gerek yok insanlara inanmak gerekEkli dosyayı görüntüle 400216
Bende şimdi c3kim verdim gelirse yazarim

Bayanpolatt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
139
46
28
Tokatcı bunlar bakiyrmi sildi cekim verince

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
300 spinde 30 lira çıktı 1 kere bonusa girmedi bizim sitemiz bu kadar boktan deneyin görün bonusu

Bayanpolatt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
139
46
28
Üsteki üye Multi bile aldım diyor sen Tokatçı diyorsun herkezin fikride farklı zor bir site yatırım yapılmaz ama ben ve bir kaç kişinin çekimini gonderdi
Onlarda istisnadır onzamn ne diyim bakiyemi sildi çekim verdiğimde aynı ıp dedi sebep olarakta ala telde num da yeni ole bsy de olamaz yani eminm

27rover

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
10
8
Benim çekim talebim onaylanmad üstelik yatırım yaptığım kazancımı halen odemediler destek felanda yok zaten

alos4311

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
1
Kod: YESBET150FS Pragmatic Play 150 Freespin etkinliğimiz 28.09.2023 tarihinde ve sonrasında üye olan üyelerimize özeldir,üyeliğinizin daha öncesinde oluşturulmuş olduğu taktirde maalesf etkinliğimize katılım sağlayamamaktasınız.

ARKADASLAR İCERİGİNİ BİLMİYORUM BAKARSINIZ SORARSİNİZ CANLİ DESTEKDEN..