Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yıl Başı Biletlerim

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Aynen gecen sene rezillikti
yalnız olay milli piyango çekilişine göre yapılıyor karışık sayılarda kabul ediliyor ve oluşturan biletler yatırma göre belirleniyor o yüzden mesela 5bilen altın bilet 6 bilen gümüş ya da bronzdan fazla kazanacak böyle olmasına rağmen adamlar 6 bilen bileti kabul ediyorlar ama yapacak bir şey yok çünkü bilet çeşitleri yatırıma göre belirleniyor milli piyango gibi orantılı olarak çeyrek,yarım,tam basılma imkanı yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,980
44,351
113
yalnız olay milli piyango çekilişine göre yapılıyor karışık sayılarda kabul ediliyor ve oluşturan biletler yatırma göre belirleniyor o yüzden mesela 5bilen altın bilet 6 bilen gümüş ya da bronzdan fazla kazanacak böyle olmasına rağmen adamlar 6 bilen bileti kabul ediyorlar ama yapacak bir şey yok çünkü bilet çeşitleri yatırıma göre belirleniyor milli piyango gibi orantılı olarak çeyrek,yarım,tam basılma imkanı yok
Gumus 4e ne verir acep

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,463
26,463
113
Hayırlı geceler dostlar benim biletlerde bişe varmı çözemedim ben bilgilendirirseniz sevinirim
Screenshot_2020-12-31-23-01-25-430_com.android.chrome.jpg

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Gümüş bilette 6 bildim bakalım ne alacağız