Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yıllarca Kumar Oynayan Herkesin Cevabını Aradığı Sorunun Cevabı

curry

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
284
63
sıkıntılı sitelere yatırım yapıp dolandırılan, parasına çökülen ve mağdur olan arkadaşları şimdi çok iyi anlıyorum. Çünkü sıkıntılı sitelere yatırım yapmalarının sebebini bilimsel olarak açıklayacağım...

Kumar oynadığımızda ve daha çok kazandığımızda Serotonin, Dopamin, Endorfin ve Oksitosin adlı mutluluk hormonları devreye girer. Her seferinde bu hormonlar daha beyinde yer kaplar ve bi müddet sonra sizi kumarda kazanmak da kesmeyecektir. Burada devreye tokatçı siteler giriyor. Oynadınız kazandınız ve çekim talebi vereceksiniz. Site tokatçı olduğu için ödemeden emin değilsiniz. E bi kaç şikayet de görmüşsünüzdür mutlaka. Ekstra bi heyecan, esktra bi duygu-durum saracak beyninizi. O ilk oynadığınızdaki aradığınız o heyecanı yeniden hissedeceksiniz. 😀

1642720878167.png

Son düzenleme:

yssm41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
474
174
43
hahahahaha hay yaşa dost nereden geldi aklına böyle bir şey :))

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,733
1,165
113
sportsbete at 5 dk sonra ödüyor adamlar

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
sıkıntılı sitelere yatırım yapıp dolandırılan, parasına çökülen ve mağdur olan arkadaşları şimdi çok iyi anlıyorum. Çünkü sıkıntılı sitelere yatırım yapmalarının sebebini bilimsel olarak açıklayacağım...

Kumar oynadığımızda ve daha çok kazandığımızda Serotonin, Dopamin, Endorfin ve Oksitosin adlı mutluluk hormonları devreye girer. Her seferinde bu hormonlar daha beyinde yer kaplar ve bi müddet sonra sizi kumarda kazanmak da kesmeyecektir. Burada devreye tokatçı siteler giriyor. Oynadınız kazandınız ve çekim talebi vereceksiniz. Site tokatçı olduğu için ödemeden emin değilsiniz. E bi kaç şikayet de görmüşsünüzdür mutlaka. Ekstra bi heyecan, esktra bi duygu-durum saracak beyninizi. O ilk oynadığınızdaki aradığınız o heyecanı yeniden hissedeceksiniz. 😀

Ekli dosyayı görüntüle 203458
Ne izlesem diye düşünüyordum:)
Tokatçıyı izleyeyim

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Parti kur iktidarı sallayalim dost ya da at ordan bı kupon da begenelim