Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yılların Emektar Gold Üyesi Umutks41 Askere Gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
Bizim aramız iyiydi uzman assubaylarla. Uyanık da olmucan salak da olmucan kendin oldunmu rahat askerlik oluo. Saygıda kusur etmezsen işini yaparsan kral askerlik yapar herkes .Son 6 ay kral askerlik yaptım bölük çavuşu olduk ne nöbet ne bisey. Haftada 2 3 gün çarşıya cikiodum.
Bende 2 yıllık okudum 3 ay acemilik 2 ay askerlik 10 ayda çavuşluk yaptım. Herkes diyor ya ben aynı tayfa aynı yerde bi 15 ay daha yaparım diye. Ben yapmam kardesim=)

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Bende 2 yıllık okudum 3 ay acemilik 2 ay askerlik 10 ayda çavuşluk yaptım. Herkes diyor ya ben aynı tayfa aynı yerde bi 15 ay daha yaparım diye. Ben yapmam kardesim=)
Ben hala 7 8 kişiyle gorusuom yıllar gecsede. Hatta 2 si yanıma geldi misafir ettim .anıları yad ettik güzeldi yani

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Hersey vatan için diye başlardı bütün güzellikler... sonra dicen ki amk nerden geldim buraya 🙃
Acemiliği ilk samsunda yaptım sonra sıkı eğitim için Amasyaya gönderdiler 1 ay da orda kaldık ilk gün tuvalette ilk gördüğüm yazı şu oldu Amasyanin elması s... istimasi : ))))

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
Ben hala 7 8 kişiyle gorusuom yıllar gecsede. Hatta 2 si yanıma geldi misafir ettim .anıları yad ettik güzeldi yani
Benim hiç yok görüştüğüm yarışı şehit oldu yarışı da yavşak cıktı aramadı hiç bende aramadım demekki bende yavsakim=)

ramses13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,060
575
113
Vatansever olarak gittim az kalsın vatan düşmanı olarak çıkacaktım askeryeden çok mantıksız bir yer tavana sicmayiniz yazını görürsen şaşırma orda hersey oluyor 😃

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Vatansever olarak gittim az kalsın vatan düşmanı olarak çıkacaktım askeryeden çok mantıksız bir yer tavana sicmayiniz yazını görürsen şaşırma orda hersey oluyor 😃
Hırsız çok boxer bile caliolardu camasirhaneden pis adamda çoktu nöbetten geliodu ayağını yikamiodu yatiodu çok kavga ettim bu konuda. Askerde en çok sabir öğreniyor insan

ramses13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,060
575
113
Acemiliği ilk samsunda yaptım sonra sıkı eğitim için Amasyaya gönderdiler 1 ay da orda kaldık ilk gün tuvalette ilk gördüğüm yazı şu oldu Amasyanin elması s... istimasi : ))))
Eğitim cavusuydum Amasya da sabah ne soğuk olur sis çöker 22 eğitim piyade alayına 😃

ramses13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,060
575
113
Bayrak ve vatan kırmızı cizgimizdir komutanların a.. edeyim çok şerefsiz vardı kese kağıdı koyup öyle küfürler ediyorlardı hayatımda duymadığım küfürleri komutanlardan duydum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...