Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Yine bir rolling denemesi 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
988
113
O değil oyna masa çok üzülürdüm hele beklemede iyi olduoran arttı size tavsiyem beyler bilinmedik liglere oynayın bende olsaaydi kasa daha fazla olurdu bakmayın zuurtum bu aralar :D

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,706
12,750
113
Vallahi sonunda kazandık ya çok mutlu oldum yemin ederim belli bu saate uyumadiysak hepimiz yokluk çekiyoruz iyiki kazandı iyiki kazandık dostlar

Arley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
433
499
63
O değil oyna masa çok üzülürdüm hele beklemede iyi olduoran arttı size tavsiyem beyler bilinmedik liglere oynayın bende olsaaydi kasa daha fazla olurdu bakmayın zuurtum bu aralar :D
Maçı izledim dedim bunlar ne biçim topçu :D yayın kötüydü çıktım 1 1 olmuş bile maç

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
988
113
16 dk önce ye bakın beyler :D adam 500 bastı 1.028 TL aldı :D iyi zamanda oynadı oran arttı yoksa ben 1.65 de iken soyledim

smtgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,558
988
113
Alın bokaya bakın oynasa boka yemistik :D bu arjintin liginin ciğerini bilirim ciğerini tam şerefsiz bunlar kitle cekme maçı bunlar futbol özürlüleri

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,706
12,750
113
Banada dua edin yarın bu parayı bı 300 400 yapayım 14 Şubat geliyor ben evliyim çoluk çocuk var hediye şart :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...