Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yoklama Kaçağı Olanlar Bedelli Askerlik Yapabiliyor Mu

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Beni direkt alma şansları yok değil mi askere? Ona korkumdan gidemiyorum.
Hangi devirde yaşıyoruz reis yıl 2024 😅 askerik şubesinde kadın memurlar da görev yapıyor sıkıntı olmuyor bilgi almak istediğini söyle askerlik tecil işlemleri ve yoklama işlemleri e devlet üzerinden yapılıyor artık

Siri1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
178
43
15 ay yaptık adamlar 6 aydan kaçıyo ya enteresan

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
@Lawlss hastane otel gibi durumlardan da korkma rahat rahat gidebilirsin genelde polisler uğraşmak istemiyor otele gelecekler de hastaneye gelecekler de imza attıracak uğraş onlar için. Polis GBT sorgulamasında ise yoklama kaçağı olduğunu söyle yanlarında yoklama kaçağı evrakı olmuyor genelde salıyorlar kimliğine dahi bakmıyorlar tabi bu durum değişiklik gösterebilir

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
15 ay yaptık adamlar 6 aydan kaçıyo ya enteresan
Kankam bana ne senin ne yaptığından, gitmek istemiyorum yani herkesin hayalinde askerlik yok :D He zorunda kalırsam mecbur yapacağım tabii ki ama şu an öyle bir düşünce yok kafamda. Tipik dayılar gibi yok ben 15 ay yaptım falan bana ne abi, öğüt almak için açmadım konuyu :D

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
@Lawlss hastane otel gibi durumlardan da korkma rahat rahat gidebilirsin genelde polisler uğraşmak istemiyor otele gelecekler de hastaneye gelecekler de imza attıracak uğraş onlar için. Polis GBT sorgulamasında ise yoklama kaçağı olduğunu söyle yanlarında yoklama kaçağı evrakı olmuyor genelde salıyorlar kimliğine dahi bakmıyorlar tabi bu durum değişiklik gösterebilir
Kadıköy polisleri bakalım ne kadar anlayışlı sşlkglksdg deneyeceğim hocam sağolasın

Teksin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
265
54
28
22 agustos celbı ne zaman acıklanır gıdılecek yer ve bırlık ?

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Kadıköy polisleri bakalım ne kadar anlayışlı ksşlkglksdg deneyeceğim hocam sağolasın
Farketmiyor reis direk söyle korkma yani direk söyle ben yoklama kaçağıyım diyebilirsin insiyatif onlara kalmış artok öyle zorla askere götürmek denen birşey yok. Yoklama işlemi yaptırsan Ağustos celpinde askere gidiyorsun

0che777

BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ DOĞULUR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,012
559
113
Kankam bana ne senin ne yaptığından, gitmek istemiyorum yani herkesin hayalinde askerlik yok :D He zorunda kalırsam mecbur yapacağım tabii ki ama şu an öyle bir düşünce yok kafamda. Tipik dayılar gibi yok ben 15 ay yaptım falan bana ne abi, öğüt almak için açmadım konuyu :D
Kimseyi dinleme kaç bende geçen hafta geldim askerden ırgatlık yapıyosun zaman kaybı kaç kaçabildiğin kadar gençliğinden verme en güzel 6 ayını