Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yol İzni Hk.

huseyin38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
218
41
28
Dostum bu çalışma muafiyet izni
Yanlış evrak indirmişsin

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Normalde bu linkten alman gerekiyor. Ama sadece, cenaze, hastalik, terhis, sinav v.s gibi zorunlu haller disinda izin yok sanirim

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
O sms banada geldi ama ben çalışanım tabi ondan imzalattım. Sen direk yola çıkabilirsin sorun yok e devleltini açar gösterirsin olmadı

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
O sms banada geldi ama ben çalışanım tabi ondan imzalattım. Sen direk yola çıkabilirsin sorun yok e devleltini açar gösterirsin olmadı
Bende onu düşünüyorum çalışmıyorum ikametgah adresime gitmem gerek başvururken de öyle yazdım açıklama kısmına

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Kesin bilen var mı arkadaşlar onaylandı yazıyo ben izmitte oturuyorum ama bi yerde çalışmıyorum gitmem gerek bu onaylandı yazanı göstersem yetiyo mu

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Kesin bilen var mı arkadaşlar onaylandı yazıyo ben izmitte oturuyorum ama bi yerde çalışmıyorum gitmem gerek bu onaylandı yazanı göstersem yetiyo mu
Reis valla kesin diye bisey soyleyemiyorum. Ülke ülke degil .adamlar s..kine gore surekli bisey degistiryor uyguuluyor. Ulkeden cok yaşarin kahvesi gibi. Oyuzden kesin bisey soyleyemiyom. Sen cik yolla Allah buyuktur

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Reis valla kesin diye bisey soyleyemiyorum. Ülke ülke degil .adamlar s..kine gore surekli bisey degistiryor uyguuluyor. Ulkeden cok yaşarin kahvesi gibi. Oyuzden kesin bisey soyleyemiyom. Sen cik yolla Allah buyuktur
Valla öyle yapcam reis gitmem gerek kimsenin keyfini bekleyemem

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Valla öyle yapcam reis gitmem gerek kimsenin keyfini bekleyemem
Git kardesm yolun acik olsun bosver yasalari kanunlari 12 yasinda cocuk 1nisanda baskanlik koltugunda oturuyorda ulke yonetiyor gibi dusun . Herkea kafasina gore :))